Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #1276
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Ok, mina valin skisosid, sina vali kriminaale, konjunkturiste, broilereid või populiste, valik on üsna mitmekesine.
    ma valisin Sullingu ja lasin tervel perel sama teha. Mis punkti sa ta sellel skaalal asetaksid?
    Last edited by karupoeg; 01.03.15, 14:34.

    Comment

    • kallekusta
      Grinder
      • May 2012
      • 603

      #1277
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      ma valisin Sullingu ja lasin tervel perel sama teha. Mis punkti sa ta sellel skaalal asetaksid?
      Midagi ei oska arvata inimesest, kes laseb kirjutada hanke neliveolisele Subaru Forestile kuna tädi tahab Subarut ja siis viimasel hetkel taipab, et hoopis tagaveolist BMWd oleks vaja ning lõpuks jääb oma lollusest mõlemast ilma ja peab Savisaare roheliste bussidega edasi sõitma.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1278
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        Ma isiklikult skisosid riigikokku ei valiks.
        Pea kolmkümmend aastat erakorralises meditsiinis on pikk aeg. Piisav selleks, et mõista, valu ei saa endale sisse korjata, sest siis ähvardab juba mõne aasta pärast hullumine. Aga seda valu on väli…


        Töö oli tal juba selline, mis varem või hiljem omad korrektiivid teeb.

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        Midagi ei oska arvata inimesest, kes laseb kirjutada hanke neliveolisele Subaru Forestile kuna tädi tahab Subarut ja siis viimasel hetkel taipab, et hoopis tagaveolist BMWd oleks vaja ning lõpuks jääb oma lollusest mõlemast ilma ja peab Savisaare roheliste bussidega edasi sõitma.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ajalugu arvestades oleks see auto ju tema jaoks ainuõige valik.
        Last edited by Potsataja; 01.03.15, 15:33.

        Comment

        • pokkerisheriff
          Grinder
          • Oct 2011
          • 824

          #1279
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas erplander Vaata postitust
          Ringkond nr 1 (Tallinn): Urmas Espenberg 1500 häält.
          Ringkond nr 2 (Tallinn): Mare Liiger 1500 häält (sh minu hääl)
          Ringkond nr 5 (Lääne/Saare): Helle-Moonika Helme 1500 häält
          Ringkond nr 6 (Lääne-Viru): Anti Poolamets 2000 häält
          Ringkond nr 7 (Ida-Viru): Arno Kodu 500 häält
          Ringkond nr 8 (Järva/Viljandi): Jaak Madison 1500 häält
          Ringkond nr 9 (Jõgeva/Tartumaa): Malle Pärn 1500 häält
          Ringkond nr 11 (Kagu-Eesti): Uno Kaskpeit 2000 häält
          Arno saab ka umbes 1500 häält. Oled ekslikult valesti kirjutanud ülalpool.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #1280
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
            Arno saab ka umbes 1500 häält. Oled ekslikult valesti kirjutanud ülalpool.
            Kelle poole hääle lükkasid?

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #1281
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Yhesonaga ****** teema, Stockholmi Eesti saatkond saatis mind pikalt, ütlesid et leia endale kodu assshole, muidu hui sa valida saad, taun. Sissekirjutust ei oma, neti teel ei oska jaa ei taha, vabaerakond jai haalest ilma.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1282
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                Arno saab ka umbes 1500 häält. Oled ekslikult valesti kirjutanud ülalpool.
                Ringkond nr 6 (Lääne-Viru): Anti Poolamets 2000 häält


                Siin võib ka kala sees olla. Antud ringkonna Arnol on endal 15 last ja terve maakond sugulasi täis, ehk teoreetiliselt jõuaks ta valimiskünnise lähedale juba nende arvult.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #1283
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  Yhesonaga ****** teema, Stockholmi Eesti saatkond saatis mind pikalt, ütlesid et leia endale kodu assshole, muidu hui sa valida saad, taun. Sissekirjutust ei oma, neti teel ei oska jaa ei taha, vabaerakond jai haalest ilma.
                  Hääral pole siis ID kaarti ega lugejat, millega õigel ajal oma hääl ära anda?

                  Ära nüüd vingu raisk.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #1284
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Hääral pole siis ID kaarti ega lugejat, millega õigel ajal oma hääl ära anda?

                    Ära nüüd vingu raisk.
                    Harral on ainult suur **** ja tyhi hing. Vingub siis kui tahab.

                    Comment

                    • erplander
                      ekrelander
                      • Oct 2008
                      • 1029

                      #1285
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      ma valisin Sullingu ja lasin tervel perel sama teha. Mis punkti sa ta sellel skaalal asetaksid?
                      Sullingu kohta siin juba arvati, aga tundub üks suhteliselt rumal ja tõusiklik tädi. Agar ogar.

                      Kel huvi, võib lugeda miks:


                      Turg toimib teiste reeglite järgi, kui nooruke minister arvab. Ma saan aru, et riigi palgal olijad tahavad tarmukusega silma paista, kuid päris jama ei tasuks ka ajada. Riik saab turgu mõjutada üksnes hangetega, maksupoliitikaga ja toetustega. Eksporditurgude leidmisega pole mõtet tegeleda. Olukord Venemaa sanktsioonidega tuli ootamatult. Selle mõju on eriline veel seetõttu, et tegemist on pika (1/6 maakerast) ja traditsioonilise turuletiga. Selle asemel, et targutada, tuleks pidada arutlusi selle üle, kuidas saaks riik (valitsus, seadusandja) poliitilise hälbe mõjusid pehmendada.

                      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                      Arno saab ka umbes 1500 häält. Oled ekslikult valesti kirjutanud ülalpool.
                      Hääli loeme loetud tundide pärast.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #1286
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        ma valisin Sullingu ja lasin tervel perel sama teha. Mis punkti sa ta sellel skaalal asetaksid?
                        Minu arvamust Anne Sullingust kujundas ümber see lugu:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #1287
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Täna müügile jõudnud märtsi-aprilli Ragistaja on ka osaliselt valimiste-eri:



                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Üks ristsõna ka veebis lahendamiseks:

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1288
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            oot aga EKRE teemalised natsinaljad jms? ise koostasid jah :D

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #1289
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              No EKRE (ja Vabaerakond) pole jõudnud veel mingeid erilisi ämbreid kolistada, kui see juhtub, siis järgmiste valimiste eel võib ka nendest midagi teha :)

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #1290
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                                Midagi ei oska arvata inimesest, kes laseb kirjutada hanke neliveolisele Subaru Forestile kuna tädi tahab Subarut ja siis viimasel hetkel taipab, et hoopis tagaveolist BMWd oleks vaja ning lõpuks jääb oma lollusest mõlemast ilma ja peab Savisaare roheliste bussidega edasi sõitma.
                                Algselt postitas erplander Vaata postitust
                                Sullingu kohta siin juba arvati, aga tundub üks suhteliselt rumal ja tõusiklik tädi. Agar ogar.

                                Kel huvi, võib lugeda miks:


                                Turg toimib teiste reeglite järgi, kui nooruke minister arvab. Ma saan aru, et riigi palgal olijad tahavad tarmukusega silma paista, kuid päris jama ei tasuks ka ajada. Riik saab turgu mõjutada üksnes hangetega, maksupoliitikaga ja toetustega. Eksporditurgude leidmisega pole mõtet tegeleda. Olukord Venemaa sanktsioonidega tuli ootamatult. Selle mõju on eriline veel seetõttu, et tegemist on pika (1/6 maakerast) ja traditsioonilise turuletiga. Selle asemel, et targutada, tuleks pidada arutlusi selle üle, kuidas saaks riik (valitsus, seadusandja) poliitilise hälbe mõjusid pehmendada.



                                Hääli loeme loetud tundide pärast.
                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Minu arvamust Anne Sullingust kujundas ümber see lugu:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by karupoeg; 01.03.15, 17:36.

                                Comment

                                Working...