Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Tra käisin ülimälus peaga parkis kasinnis otsimas pp prosi turniiril, tervitused kes ära tundsid :D
E: Tra nii täis hommikul 11, visati parkist lõpuks välja ka *****. Lõpuks aitasin mingid ida-virumaa naised kumusse.........
Tra käisin ülimälus peaga parkis kasinnis otsimas pp prosi turniiril, tervitused kes ära tundsid :D
E: Tra nii täis hommikul 11, visati parkist lõpuks välja ka *****. Lõpuks aitasin mingid ida-virumaa naised kumusse.........

Comment