Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Potsataja, nalja teed ? Sa hüppaks enne 10x lennukist palja M-ga välja kui kuskilt maja otsast suurde lumehange :D ?
Potsataja, nalja teed ? Sa hüppaks enne 10x lennukist palja M-ga välja kui kuskilt maja otsast suurde lumehange :D ?
Comment