***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #796
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    sain 115. maru raske mängida küll, kui iga teine käsi on nuts, iga pocket on set jne.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #797
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
      Peaks vist tuba vahetama :D FTP on täiesti eestlaste invasiooni all ja tase tõuseb :D Ma CO, viskan raisi sisse. Vaatan...BTN andres, sb on ajuvaba ja bb ment :D Sick
      On aeg. 6max ja urkasaidid. Kui biidid normaalselt fri, miks ei peaks biitima SH'it.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #798
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
        Vastus tuleb 52. Tuleb ühe võrra suurem, kuna võrkpallureid on 15, kuid ülesande põhjal on (11+4+1) e 16, sealt ka see ühega mööda minek.

        to Pahvak: kuna tegu on 6nda klassi ülesandega, siis ma arvan, et asi nii keeruline pole, et universaalne vend võib olla korvpallur-võrkpallur või jalgpallur-võrkpallur hulgas. Võib-olla pean oma sõnu sööma, aga ma ei usu, et 6ndas klassis selline meta on.
        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        (36+23+15)-(6+11+4+2)=51

        Ehk kogu kamm käib selle viimase tüübi ümber ja võimaldab vastuseks saada 54,52 ja 51.
        Pmst ma ei nõustu teiega, mul on matemaatiline range tõestus, et vastus on 54. Kui teil ka on, siis võime võrrelda. :P

        A - korv
        B - võrk
        C - jalg
        Olgu P 'funktsioon' või 'mõõt', mis mõõdab hulkade suuruseid, kusjuures meil on teada järgmised suurused:

        P(A)=15,
        P(B)=23
        P(C)=36
        P(A Λ C)=6
        P(B Λ C)=11
        P(A Λ B)=4
        P(A Λ B Λ C)=1,

        kus "Λ" tähistab lausearvutuse "ja"-d ja "V" tähistab lausearvutuse "või"-d. Meil on vaja:

        P(A v B v C) =
        P(A v B) + P(C) - P( (A v B) Λ C) =
        P(A) + P(B) - P(A Λ B)+ P(C) - P( (A v B) Λ C) =
        15 + 23 - 4 + 36 - P( (A v B) Λ C) =
        70 - P( (A v B) Λ C) = 70 - P( (A Λ C) V (B Λ C) ) =
        70-(P(A Λ C)+P(B Λ C) - P(A Λ C Λ B Λ C)) =
        70-(6+11-1)=70-16=54
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #799
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Pmst ma ei nõustu teiega, mul on matemaatiline range tõestus, et vastus on 54. Kui teil ka on, siis võime võrrelda. :P

          A - korv
          B - võrk
          C - jalg
          Olgu P 'funktsioon' või 'mõõt', mis mõõdab hulkade suuruseid, kusjuures meil on teada järgmised suurused:

          P(A)=15,
          P(B)=23
          P(C)=36
          P(A Λ C)=6
          P(B Λ C)=11
          P(A Λ B)=4
          P(A Λ B Λ C)=1,

          kus "Λ" tähistab lausearvutuse "ja"-d ja "V" tähistab lausearvutuse "või"-d. Meil on vaja:

          P(A v B v C) =
          P(A v B) + P(C) - P( (A v B) Λ C) =
          P(A) + P(B) - P(A Λ B)+ P(C) - P( (A v B) Λ C) =
          15 + 23 - 4 + 36 - P( (A v B) Λ C) =
          70 - P( (A v B) Λ C) = 70 - P( (A Λ C) V (B Λ C) ) =
          70-(P(A Λ C)+P(B Λ C) - P(A Λ C Λ B Λ C)) =
          70-(6+11-1)=70-16=54
          Nohikletud! BUMM!

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #800
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
            Nohikletud! BUMM!
            Tänan.



            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #801
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Kui ausa nohiku pilti tahad panna, siis suvaline pilt taipupolest peaks väga hästi sobima.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #802
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Kui ausa nohiku pilti tahad panna, siis suvaline pilt taipupolest peaks väga hästi sobima.
                Heh, looda sa, et ta paneb. Minu pildi all oli ta ka kõva mees juttu tegema. Ootasingi sobivat momenti, et temast pilt panna. Siin see nüüd on - eelmine aast Anne k. ääres mai lõpus. Andke tuld!

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #803
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Ega ta nii aus polegi, pidavat raha peale kaarte mängima.

                  EDIT: Kas pastilaa kõige lõbusama admini tiitli sai 2010 a. eest? Annan ise sulle aumärgi. :P

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by Pahvak; 14.01.11, 18:07.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #804
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    EDIT: Kas pastilaa kõige lõbusama admini tiitli sai 2010 a. eest?
                    Arvan, et olen teeninud ära kõige töökama mode tiitli. 1 post peaks hetkel olema vist hetkel minu kustutatud.

                    Comment

                    • doublemint65
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 695

                      #805
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga



                      Kas teie julgeksite?

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #806
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Arvan, et olen teeninud ära kõige töökama mode tiitli. 1 post peaks hetkel olema vist hetkel minu kustutatud.
                        Taipupole postitatud pilt sinust?
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #807
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
                          Omfg. Never ever ei mõtleks ka selle tegemise peale.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #808
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
                            Venelastel ei tekiks vist sellise hüppe peale mingit erutust http://www.youtube.com/watch?v=Eksaa...1&feature=fvwp

                            Ma hetkel ei leia seda katuselt benji hüppe tegemise videot aga ma pm teeks pigem 10 sellist langevarjuhüpet, kui ühe vene stiilis benji hüppe.

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #809
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #810
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Algselt postitas con Vaata postitust
                                selge pilt, ty(:
                                ei ole üldse kursis nende asjadega tegelikult
                                keegi 250€(300 hea pakkumise puhul) piires midagi head soovitada oskab siis oleks äärmiselt tänulik. suurus võiks olla 19"+

                                Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                                mis sellest arvate?

                                endal selline: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/103493/ ja väga rahul. soovitaks kindlasti natukenegi pappi kasvõi juurde panna ja osta endale midagi sellist (24" ja 1920x1200), enamus monitorid on 1920x1080 ja usu mind see 120 pixlit annab väga palju juurde, enne seda oli nimelt 27" monitor mis oli ka TV sisendina ja no see oli masendav, monitor oli suur, aga reso täielik sitt nagu ka kvaliteet, kui osta siis ikka 100% monitor ja kui koguaeg selle taga vahid, siis on see seda väljaminekut väärt. ja ordis on see täitsa olemas ka: http://www.ordi.ee/EPood/Product.asp...emID=4100-1769

                                Comment

                                Working...