Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Vaatasin, et täna on FTP toas BL Tournament ja leidsin varasemast ajast ka paar piletit, millega mängida. Mõeldud-tehtud, regasin ära ja kuna seating kestis 30 minutit siis tegin arvutile vahepeal restardi.
Uuesti FTP'd lahti tehes näitas, et ma olen turnale ära reganud, aga lauda istuda ei saa ( kuna lihtsalt säärast nuppu polnud kusagil ),minu nime ka reganute listis pole ja kui ennast otsin, siis ka laudu lahti ei viska. Pileteid aga enam cashieris ei näita.
Well played, FTP.
Vaatasin, et täna on FTP toas BL Tournament ja leidsin varasemast ajast ka paar piletit, millega mängida. Mõeldud-tehtud, regasin ära ja kuna seating kestis 30 minutit siis tegin arvutile vahepeal restardi.
Uuesti FTP'd lahti tehes näitas, et ma olen turnale ära reganud, aga lauda istuda ei saa ( kuna lihtsalt säärast nuppu polnud kusagil ),minu nime ka reganute listis pole ja kui ennast otsin, siis ka laudu lahti ei viska. Pileteid aga enam cashieris ei näita.
Well played, FTP.
Comment