***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pilme10
    FPP Pro
    • Jun 2009
    • 224

    #856
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #857
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Hehe.. väga õigesti ütles, et paljud mängijad oleksid shovenud seal KK vs AA olukorras Eastgate asemel. Vaatasin, et seal miski bounty oli ka mängijate nime juures, et palju see bounty oli siis iga mängija pealt, teab keegi?
      Last edited by kjmrc; 16.01.11, 00:36.

      Comment

      • pilme10
        FPP Pro
        • Jun 2009
        • 224

        #858
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        see Hall teeb ikka väga solid mängu

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #859
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          one time tunne oli...

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by Priidix; 16.01.11, 02:01.

          Comment

          • Jubin
            Bännitud
            • Nov 2010
            • 142

            #860
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            http://www.pokerstars.tv/poker-video-5156-pcalive.html MrRiver HU-s

            Comment

            • pilme10
              FPP Pro
              • Jun 2009
              • 224

              #861
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              mnja tahtsin kell 2 magama minna, aga see PCA finaltabel on nii metagamereid täis, et kahju magama minna ja sellest ilma jääda

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #862
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                FB-s ringi vaadates leidsin siukse statistika, mis on vägagi üllatav. :/

                aussies on miinimum 2400$ kuus, kuid ma ei tea kedagi, kes nii väikest palka saab. keskmine on 4-4,5k$ kuus. kui natukenegi viitsid vajalikud paberid korda ajada ja ise päris ajuinvaliid ei ole, siis paari aastaga 100k$p.a. palgani jõuda pole teab mis raske.

                Comment

                • pilme10
                  FPP Pro
                  • Jun 2009
                  • 224

                  #863
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  HU first händ, sikk fold

                  Oliver A2 (BB)
                  Hall 84 (D)

                  Flop 532, Oliver Check, Hall Bet, Oliver Call
                  Turn 5322, Check Check
                  River 5322A, Oliver Check, Hall Bets 2m into 2m, Oliver **** him in for about 10m more, Hall timebank folds

                  Comment

                  • Trakko
                    Julm Donk
                    • Dec 2008
                    • 44

                    #864
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Selline diskussioon tekkis sõbraga, et oletame et sa mängid SNGd ja blindid on killerid juba. Sa oled BBl ja SBni folditud ja ta paneb 3x. Te mõlemad olete ca 15bb deep. Kas see, et ta pani 3x viitab rohkem stealile või handile?
                    Statsid puuduvad.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #865
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Algselt postitas Trakko Vaata postitust
                      Selline diskussioon tekkis sõbraga, et oletame et sa mängid SNGd ja blindid on killerid juba. Sa oled BBl ja SBni folditud ja ta paneb 3x. Te mõlemad olete ca 15bb deep. Kas see, et ta pani 3x viitab rohkem stealile või handile?
                      Statsid puuduvad.
                      Oleneb täiesti ju missugune mängija vastas on. Kui ft on siis kaldun arvama pigem stealile.. Enamik kordadest on see pigem ft's steal kui hand. Ja 15bb pole ju väga diip. Push/fold stack imo.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #866
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        lol

                        Comment

                        • Trakko
                          Julm Donk
                          • Dec 2008
                          • 44

                          #867
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Ma ei pidanudki 15bb deepiks vaid lihtsalt ütlesin stacksize, anyway pole ft vaid paarkümmend kohta enne bubblet. Ja nagu ütlesin, vastasest pole aimugi.

                          Comment

                          • MagicFriend
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 369

                            #868
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas Trakko Vaata postitust
                            Ma ei pidanudki 15bb deepiks vaid lihtsalt ütlesin stacksize, anyway pole ft vaid paarkümmend kohta enne bubblet. Ja nagu ütlesin, vastasest pole aimugi.



                            no kui tegu SNGga ja oled paarkymmend kohta ennem bubblet, siis SHOVE!
                            a muidu sellised strati teemad kaovad siin OTs ara, parem oleks ikka uus teema teha.

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #869
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              mingil vennal oli joomiseks rhaa vaja, sain 2kuud vana wildfire 160eur, nahast tasku ja kõik kaasas. hakkan nüüd 180lk user manuali uurima

                              //kas keegi selle spideri blondi teenindaja nime teab?
                              Last edited by con; 16.01.11, 15:53.

                              Comment

                              • Trakko
                                Julm Donk
                                • Dec 2008
                                • 44

                                #870
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust


                                no kui tegu SNGga ja oled paarkymmend kohta ennem bubblet, siis SHOVE!
                                a muidu sellised strati teemad kaovad siin OTs ara, parem oleks ikka uus teema teha.
                                Nojah, küsimus polnudki mida sblt teha vaid millele sb raise viitab. Antud olukorras tuleb otsus teha bblt.

                                Comment

                                Working...