Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
[]strati teema
Ma panen ka strati teema siia siis- olen fish buttonil AA-ga. Mida teha? Cash game siis. Üsna deep, nats üle keskmise aga muidu ok. Mida teha siis? Ahjaa, ükspäev nägin kuidas sb, küttis nuppe, riveris vist. Mida teha?Riide mul muidugi pole ja muidu see esimene käsi kah lauas. Mida teha?
Algselt postitas Trakko
Vaata postitust
Ma panen ka strati teema siia siis- olen fish buttonil AA-ga. Mida teha? Cash game siis. Üsna deep, nats üle keskmise aga muidu ok. Mida teha siis? Ahjaa, ükspäev nägin kuidas sb, küttis nuppe, riveris vist. Mida teha?Riide mul muidugi pole ja muidu see esimene käsi kah lauas. Mida teha?



Comment