***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #271
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Pole mõtet sellisel teemal alustada.
    Pole mõtet tulla halama, et ei biidi NL2.

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #272
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      On keegi deucescracked kasutaja siin, kes laenaks kontot 2-3 tunniks? Võin ka maksta mõned rahad. Oleks vaja paar videot tõmmata.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #273
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Mõnusasti kanni vahele viimase kahe kolme turnaga. MMM. Roll ka otsas varsti. Luuser olen.
        Diagnoos tundub suht õige olevat vähemalt. Ma siiralt ei saa aru, kuidas on võimalik väga pikka aega pokkeri foorumites hängida ja NL2-hes failida??? Kes keelab sul ranka tabeli välja printida ja 100% järgides ju biidid NL5te iga kell? Korduvalt tõestatud! Samas see võib mingi sisemise hullu laksu anda, kui teed kõike sihipäraselt valesti ja tuled siis muret avalikkusele kurtma. Ja nii päevast päeva, kuust kuusse, aastast aastasse...

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #274
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Potsataja
          Varasemalt kasutaja "Imric"

          wtf, really?
          LOL, sama tekst ja "maailmavaade" tunduvad olevat küll.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #275
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Vandalaril on üks suur viga - ta näeb alati monstereid voodi all. Tra kas on raske avada 4BB rangega, mis mu tabelis ja kui floppad top paari, mis on J või suurem siis alati lähed broke ja nii, et iga tänav laksid poti ja kuir aisetakse laksid uuesti poti, olnemata mis maha tuleb.

            Olen päris kindel, et 2NL ja 5NL teenid nii ka pappi ning isegi 10NL näitad hädist winrate. Siis ehk saad lõpus aru, et ei ole alati monstereid ja õpid paremini blufima ning foldi kohti.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #276
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Vandalaril on üks suur viga - ta näeb alati monstereid voodi all. Tra kas on raske avada 4BB rangega, mis mu tabelis ja kui floppad top paari, mis on J või suurem siis alati lähed broke ja nii, et iga tänav laksid poti ja kuir aisetakse laksid uuesti poti, olnemata mis maha tuleb.

              Olen päris kindel, et 2NL ja 5NL teenid nii ka pappi ning isegi 10NL näitad hädist winrate. Siis ehk saad lõpus aru, et ei ole alati monstereid ja õpid paremini blufima ning foldi kohti.
              Ma avangi 4 bb ja sinu tabeli järgi mängisin ka. Lihtsalt ma ei viitsi mingit pasast sendimängu mängida. Sa pole mu mänguga absoluutselt kursis- see kui ma kunagi alustades nit olin- see ongi viimane mida sa minu mängu kohta tead.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #277
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Ma ei peagi olema su mänguga absoluutselt kursis aga kuna sinu jaoks 10NL on high-stakes, oled sajandeid 2NL mänginud, parematel päevadel 5NL, postitanud igasse foorumisse/sotsiaalvõrku kvartalis oma 2007-nda aasta 10NL graafiku kus võitsid 20-30BI ning strateegia nõuanaded on maailma suurima niti omad siis sellest on kujunenud minu enda arvamus.

                Aga noh kui sa väidad ,et nii ei ole ju siis on sul lifetime downswing ja isegi 10% parema jooksuga oleksin kindlalt 1000NL regular ning 11% parema jooksuga vägistaksid durri ning põrgataksid junglemani kui korvpalli. Aga kahjuks pilved on minu jaoks maapinnast väga kõrgel ning unenägude aeg on AINULT öösiti ning seda kõigest mõned tunnid.

                Lehmapidaja keeli: Back to the ground, man!

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #278
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  vägistaksid durrri. lol, see kõlab hästi eesti keeles.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #279
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Antud juhtumi puhul tõesti World of Warcrafti mängimine oleks mõtekam kui pokker. Vähemalt on fun ja ei riku närve :)

                    Comment

                    • bounce
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 865

                      #280
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      saab ka nii mängida et rikub pokkeriga samaväärselt :)

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #281
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        ETV'st oli väga huvitav dok just. "Maiade ettekuulutused ja viljaringid"

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #282
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Tere, mul oleks kiiresti abi vaja, võtsin selle MINT pulga just ja kas tõesti sellel ei saagi DNSi muuta? Oleks just kindlalt täna vaja ühte turnat teha ja mingit lahendust vaja.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #283
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            ETV'st oli väga huvitav dok just. "Maiade ettekuulutused ja viljaringid"
                            ütle muidugi siis kui läbi on

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #284
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Sattusin poole pealt suure huviga vaatama. Laupäeval on kordus btw.

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #285
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Okei sain oma MINTi dnsi muudetud aga nüüd ei ühenda mul HEM ennast ära, õigemini POSTgreSQL ei saa ühendatud, tahab teist server name, kust saan selle?

                                /Panen HEMI teemasse selle posti.

                                Comment

                                Working...