***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #226
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    tra see camtasia ajab tilti... tra miljon korda igalt poolt knfinud et hoidku oma temp faile ja muud mudru krdi D kettal mitte ärgu toppigu kõike C:\my documentsi vms.. ikka on suutnud kuskilt kuidagi C ketta umbe ajada ja arvuti uimab ja kooleb.. krdi tummised programmid mis kõik arvavad, et kasutajad on täisidioodid ja kõik tuleb toppida my documentsi või lihstalt kasutaja silma alt ära..

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #227
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      beowulf algas

      Comment

      • vanakuri
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 32

        #228
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Kas ma panen rämedalt lampi kuidagi või avaldatakse valuutakursse nüüd teisiti?

        EEK ajal näiteks läksid http://www.seb.ee/valuutakursid ja Eesti Panga kursi all oli EUR 15.6466, ehk kui tahtsid teada saada palju näiteks 1,000 meie raha on eurodes, tuli teha tehe 1,000 / 15.6466 = 63.91. Aga nüüd on näiteks USA dollari Euroopa Keskpanga kurss 1,3421 ja et teada saada palju 1,000 meie raha (eurosid) on dollarites, tuleb hoopis korrutada, mitte jagada.
        Swedbanki lehelt:

        VALUUTAKURSSIDE FORMAAT ON MUUTUNUD

        Pärast euro kasutuselevõttu 1. jaanuril 2011 on muutunud valuutakursside formaat. Seetõttu on eriti tähtis olla tähelepanelik, et vältida vigu kursside kasutamisel.

        Enne €-päeva kasutati formaati, kus välisvaluuta ühiku hinda näidati omavaluutas (näiteks 1 USD = 12 EEK). Pärast €-päeva näidatakse omavaluuta ühiku hinda välisvaluutas (näiteks 1 EUR = 1.31 USD). Swedbanki kursitabelis kuvatakse valuutakursse järgmiselt.
        Valuuta Ost Müük
        RUB 40.43 40.03
        SEK 8.98 8.92
        USD 1.3172 1.3106

        Võib tekkida küsimus, miks pank ostab dollareid kõrgema kursiga (1.3172) ja müüb madalama kursiga (1.3106), sest siiamaani olime harjunud vastupidisega. Kõik on siiski õige, sest kursid on esitatud lihtsalt uues formaadis. Kui pank ostab 100 dollarit, saate vastu 75,92 eurot ehk dollarisumma jagatakse dollarite ostukursiga. Kui pank müüb 100 dollarit, kulub selleks 76,30 eurot ehk dollarisumma jagatakse dollarite müügikursiga. Varasemaga võrreldes on erinevus selles, et nüüd jagatakse välisvääringu summa valuutakursiga, et saada summat omavaluutas (varem jagamistehte asemel korrutati).

        NB! Selline on valuutakursside formaat Swedbankis. Eri pankades võib valuutade esitamise viis erineda.

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #229
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Ahastus tuleb peale- ma ei suuda nl2-st läbi murda. BTW, millest ma selle shameless behaviouri omale sain?
          Neid jagatakse lambist.. mõned eriti ägedad kasutajad tulevad täis peaga foorumisse neid suvaliselt jagama.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #230
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            tina - admits she's a "barsexual": a straight girl that kisses other girls to gain attention from men

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #231
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Miks ptr-is live actioni all on peaaegu alati ainult fixed limit lauad. Miks need nosebleederite seas populaarsemad on, kui PL ja NL ?

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #232
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Algselt postitas antnx Vaata postitust
                tina - admits she's a "barsexual": a straight girl that kisses other girls to gain attention from men
                lol see on random.

                Comment

                • doublemint65
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 695

                  #233
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                  Neid jagatakse lambist.. mõned eriti ägedad kasutajad tulevad täis peaga foorumisse neid suvaliselt jagama.
                  See on sellisel kujul täiesti mõttetu junn ja tuleks üldse ära kaotada. Olen juba varem sellele tähelepanu pööranud, siis isegi ranka eemaldas need, aga mingi aeg ilmusid uuesti päevavalgele.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #234
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
                    See on sellisel kujul täiesti mõttetu junn
                    Kui paljudel uutel 1-2 posti vendadel roheline olemas on, sest nad on kellegi olemasoleva sõpsid, siis kaob nagu mõte ära jah.

                    Flipmachine oled äkki mõelnud selle peale, et vahest võid sa ise süüdi olla milleski?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #235
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Mis teema selle tapoudiga on? Täna järsku miski hunnik vendi HUSNG-des kellel Tapouti logo avatariks.

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #236
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        i lol'd
                        10-aastane Kanada tüdruk avastas supernoova

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #237
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          «Olen väga põnevil, see on väga hea tunne,» ütles Kathryn Gray nime kandev tüdruk oma leiust rääkides.
                          : D

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #238
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Asja idee peaks siiski tervitatud olema, kasutajad ise rikuvad selle süsteemi ära.
                            "See kasutaja andis äärmiselt head nõu, kuidas antud kätt mängida, väljendades ennast selgelt ja viisakalt, ma annan talle rohelise tulukese" > "Sa kirjutasid variant j-ga riigikogu teemas, LOL ime punast"

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #239
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                              degen gamblers....
                              See on küll õilis eesmärk, aga see ei toimi imo. Degene lihtsalt ei huvitagi nii väga võitmine ega õppimine. Kui nad õpivad kuskil midagi biitima, siis nad liiguvad lihtsalt kõrgemale ja kõrgemale, et seda rushi taga ajada. Sarnaselt narkootikumidega. Pead järjest rohkem ja rohkem tegema, et samasugust high'd taga ajada. Lõpuks see kaob üldse ära.
                              Elasin ajutiselt koos ühe degen PLO gambleriga. Mängu ta iseenesest oskab ja biidib kergelt. Kindlat winrate ja limiiti ei oska öelda, aga pakuks, et kuni plo1k. Vahepeal suutis kaine olla mõned kuud ja plo50't mängida, kus võitis 5-6bi päevas ja kuu peale oli üks miinuspäev. Millega kõik lõppes oli see, et teenis 1.5 kuuga plo1k-5k mängides suurusjärgus $60-80k. Sick heater obv, ilmselt ta oleks marginal winner plo1k's muidu. Kuna ta mängis ongames või kuskil mujal samalaadses kohas, kus limiidid vist lihtsalt enamvähem otsa said, siis ta hakkas online kasiinos edasi mängima, sest pokris võitimine oli igasuguse pinge tema jaoks kaotanud.

                              Küürakat parandab vaid haud.

                              Edit: kohati veits seosetu tekst, aga loodetavasti mõtte andis edasi.
                              Last edited by Spewmonkey; 04.01.11, 22:44.

                              Comment

                              • tafka31
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 853

                                #240
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Mis teema selle tapoudiga on? Täna järsku miski hunnik vendi HUSNG-des kellel Tapouti logo avatariks.
                                mis toas mängid? mis buyin?

                                Comment

                                Working...