Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
tra see camtasia ajab tilti... tra miljon korda igalt poolt knfinud et hoidku oma temp faile ja muud mudru krdi D kettal mitte ärgu toppigu kõike C:\my documentsi vms.. ikka on suutnud kuskilt kuidagi C ketta umbe ajada ja arvuti uimab ja kooleb.. krdi tummised programmid mis kõik arvavad, et kasutajad on täisidioodid ja kõik tuleb toppida my documentsi või lihstalt kasutaja silma alt ära..
tra see camtasia ajab tilti... tra miljon korda igalt poolt knfinud et hoidku oma temp faile ja muud mudru krdi D kettal mitte ärgu toppigu kõike C:\my documentsi vms.. ikka on suutnud kuskilt kuidagi C ketta umbe ajada ja arvuti uimab ja kooleb.. krdi tummised programmid mis kõik arvavad, et kasutajad on täisidioodid ja kõik tuleb toppida my documentsi või lihstalt kasutaja silma alt ära..
Comment