Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Stars $57.5. Aga ma eriti ei biidi, üle väga short sample (200+ SNG-d) 2% roi. Ma panen praegu tuimalt. Lasin 100 x $22-seid, roi oli plussis liikusin üles $33-stesse. Kordasin sama ja nüüd 57-stes. Enne $100-aseid ei viitsi õppima hakatagi, kui peaks sinna jõudma.
Lihtsalt ei näe mõtet passida $22-stes kui olen overrolled $100-aste jaoks ja ei viitsinud päris "tuimalt pimedasse" vette ka hüpata.
Algselt postitas tafka31
Vaata postitust
Lihtsalt ei näe mõtet passida $22-stes kui olen overrolled $100-aste jaoks ja ei viitsinud päris "tuimalt pimedasse" vette ka hüpata.
Comment