***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #286
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    ütle muidugi siis kui läbi on
    pidin ka just mainima, et vaatasin seda. väga huvitav oli muideks.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #287
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Sattusin poole pealt suure huviga vaatama. Laupäeval on kordus btw.
      peab endale üles märkima, jama kavas pole kirjas kah kelle poolt saade on tehtud. lõpus kirjas polnud mis kanal selle tegi?

      Edit leidsin vist ja sain tõmbama isegi
      Last edited by rohelinekonn; 05.01.11, 19:42.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #288
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        räme bs see viljaringide teema.

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #289
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          räme bs see viljaringide teema.
          Kes tahab, see usub.
          Samas miks peaks keegi vaeva nägema mingite kodeeritud sõnumite välja mõtlemisega ja nende põllule joonistamisega ? Need ei olnud ju niisama mingid käkerdised vaid igas viljaringis oli mingi x sõnum ja x kuupäevad vms kodeeritud. Tegija ei saa sellest ju midagi ja neid tegijaid peab ka päris palju olema.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #290
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
            Kes tahab, see usub.
            Samas miks peaks keegi vaeva nägema mingite kodeeritud sõnumite välja mõtlemisega ja nende põllule joonistamisega ? Need ei olnud ju niisama mingid käkerdised vaid igas viljaringis oli mingi x sõnum ja x kuupäevad vms kodeeritud. Tegija ei saa sellest ju midagi ja neid tegijaid peab ka päris palju olema.
            Attention whoring at it's best.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #291
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              räme bs see viljaringide teema.
              Ole hea täpsusta, mille põhjal seda väidad.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #292
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                Ole hea täpsusta, mille põhjal seda väidad.
                Common sense?

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #293
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                  Kes tahab, see usub.
                  Samas miks peaks keegi vaeva nägema mingite kodeeritud sõnumite välja mõtlemisega ja nende põllule joonistamisega ? Need ei olnud ju niisama mingid käkerdised vaid igas viljaringis oli mingi x sõnum ja x kuupäevad vms kodeeritud. Tegija ei saa sellest ju midagi ja neid tegijaid peab ka päris palju olema.
                  üks aeg võtsin ka käsile ja uurisin seda vilajringide teemat tõsisemalt... inglismaal tekkis neid mingi vahe hullult palju.. ca 80% nendest viljaringidest tõestati ära kui inimeste tehtud... enamuse tegi üks grupp tegelasi... aga päris palju oli ka suvalisi lohhe kes tegid.. mis puutub osade ringide keerukusse.. natukene geoteesiat õppinud tudengitelgi pole raske põlla peal vajalikud sihtmärgid ja punktid valmis mõõta, et siis nood asjad teha.. googeldage ja vaadake selleteemalisi dokfilme... ma kasutasin otsingus sõnu proven fake cornrings vms.. sitax palju tuli infot..

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #294
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    räme bs see vilja savisaare teema.
                    fyp

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #295
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Common sense?
                      :D
                      +1

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #296
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Ma arvan, et tegelikult on viljaringid Tele2-e poolt tehtud.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #297
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Sa codecci oled räme pessimist lihtsalt. Viljaringid annavad edasi maiade sõnumit vahet pole, kas need on maiade austajate poolt organiseeritud ja tehtud sinna. Fakt on see, et Maiade astronoomilised teadmised, templid, kunst ja kõik muu sellega seonduv on austust väärt ja ei ole mingi bullshit.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #298
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Sa codecci oled räme pessimist lihtsalt. Viljaringid annavad edasi maiade sõnumit vahet pole, kas need on maiade austajate poolt organiseeritud ja tehtud sinna. Fakt on see, et Maiade astronoomilised teadmised, templid, kunst ja kõik muu sellega seonduv on austust väärt ja ei ole mingi bullshit.
                            Oled maailma lõpuks ka juba valmistumas?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #299
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Sa codecci oled räme pessimist lihtsalt. Viljaringid annavad edasi maiade sõnumit vahet pole, kas need on maiade austajate poolt organiseeritud ja tehtud sinna. Fakt on see, et Maiade astronoomilised teadmised, templid, kunst ja kõik muu sellega seonduv on austust väärt ja ei ole mingi bullshit.
                              plzplzplz googelda veidi seda viljaringide teemat.. eriti jusht sellest punktist et fake viljaringid või human made viljaringid...

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #300
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Common sense?
                                eem.. obv +1..

                                ei mõista kuidas suudetakse mingeid selliseid asju üldse uskuda..

                                Comment

                                Working...