Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Huvitav, artiklis jälle hirmutatakse maksudega tubades, kus pole litsentsi. Kannate kõik ikka pangakontole oma rahad? :P
Huvitav, artiklis jälle hirmutatakse maksudega tubades, kus pole litsentsi. Kannate kõik ikka pangakontole oma rahad? :P
TC
Comment