***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #301
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    tra kägar. Operaator kõps seeneriigis. Sellest saab järgmise video nimi ka.

    EDIT: aatomik ja jõmmid ka kägarnimi. youtube on kuld.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #302
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      plzplzplz googelda veidi seda viljaringide teemat.. eriti jusht sellest punktist et fake viljaringid või human made viljaringid...
      mis sa ikka hakkad uurima.. kui sisetunne ütleb et ufod käisid vilja lõikamas siis see ka nii oli!

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #303
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        mis sa ikka hakkad uurima.. kui sisetunne ütleb et ufod käisid vilja lõikamas siis see ka nii oli!
        minule teadaolevalt lõppeb inimtsivilisatsioon 21.12.2112 sest tulnukate invasiuoon tuleb maale, nad tapavad kõik inimesed ära.. aga nad ei tule siia mingi puhta vee või kulla vms asjade pärast.. tegelikult nad tulevad lihtsalt tammetõrusid korjama..

        Comment

        • erplander
          ekrelander
          • Oct 2008
          • 1029

          #304
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          räme bs see viljaringide teema.
          muidugi, ufod on ka räme bs ja maiad muidugi ka. mis veel? atlantis ja lemuuria kindlasti. ehk ka dinosaurused?

          4. dimensiooni spirituaalne maailm ja reinkarnatsioon on selline absurdne bs, et seda ei tasu mainidagi.

          kõige tähtsam siin ilmas on ikka see, et sul oleks bmw ja armani kell, vaat siis oled tehtud mees!

          muidu ise olen kõigile neile bs-teemadele kõige loogilisemad vastused leidnud raamatust "Gaia Project": http://www.thegaiaproject.net/

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #305
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Mu sünnipäeval saab maailm otsa. :(

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #306
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
              Oled maailma lõpuks ka juba valmistumas?
              FU oma maailmalõpuga.

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              plzplzplz googelda veidi seda viljaringide teemat.. eriti jusht sellest punktist et fake viljaringid või human made viljaringid...
              Tra ***** sa üldse ei loe ka mis ma kirjutan. Olen nõus, et viljaringid on tehtud inimeste poolt. See polnudki asja mõte. Asja mõte ja miks see dok üldse huvitav oli, et räägib maiade teadmistest astronoomias. Mind isiklikult isegi häiris, et see väljund oli nö nendes viljaringides, mis tekitabki inimestes skeptismi.

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #307
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Algselt postitas erplander Vaata postitust
                muidugi, ufod on ka räme bs ja maiad muidugi ka. mis veel? atlantis ja lemuuria kindlasti. ehk ka dinosaurused?

                4. dimensiooni spirituaalne maailm ja reinkarnatsioon on selline absurdne bs, et seda ei tasu mainidagi.

                kõige tähtsam siin ilmas on ikka see, et sul oleks bmw ja armani kell, vaat siis oled tehtud mees!

                muidu ise olen kõigile neile bs-teemadele kõige loogilisemad vastused leidnud raamatust "Gaia Project": http://www.thegaiaproject.net/
                no kes maavälisesse elusse ei usu(tulnukad) on sama loll kui Savisaar

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #308
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas erplander Vaata postitust
                  muidugi, ufod on ka räme bs ja maiad muidugi ka. mis veel? atlantis ja lemuuria kindlasti. ehk ka dinosaurused?
                  peaks vist taaskord eraldi topicu tegema.. aga lühidalt.. võimalik et kuskil universumis on tõesti meie mõistes tulnukad, võibolla neil on ka taldriku või sigarikujulised lennumasinad.. võibolla ka tõesti külastavad maad.. aga kuniks kõiksugu tõestused ja asjad koosnevad inimeste ütlustest või fotodest vms segastest videodest.. siis pole sellel faktil või väljamõeldisel mitte mingit vahet... sel pole mitte mingit tähtsust ja nende olemasolu üle spekuleerimine on ajaraisk, sest juhul kui need fotod jms ongi kõik puhas tõde, siis ikkagi ei oma see mingit tähtsust, sest nad ei mõjuta meie elu ja olu mitte kuidagi ja selle tõe teadmine ei muudaks ka meie jaoks mitte midagi... loeks ainult otsene kontakt ja kommunikatsioon.

                  EDIT: jahh nohh maiade sidumine viljaringidega on jahh nõme.. maiad olid mõnes mõttes täitsa asjalikud poisid.. astroloogiat jagasid palju jms.. aga kohati olid nad ikka puhta idioodid.. eks ajalugu ja nende väljasuremine ütleb ka ühtkomateist
                  Last edited by Rage; 05.01.11, 20:56.

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #309
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    no cmon kui mitmed miljonid inimesed on neid väidedavalt näinud, on olnud olukordi, kus mitmed tuhanded inimesed näevad samal ajal sama asja. Loe kasvõi ühe kuulsaima insidendi kohta, Roswellis juhtunu kohta.

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #310
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Nagu te kõik kindlasti füüsikast teate, siis universum on lõpmatu oma lõpmatute arvude planeetidega, järelikult on lõpmatu arv võimalusi tekitada sarnased tingimused eluks nagu maal, järelikult on lõpmatu arv maasarnaseid planeete.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #311
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                        no cmon kui mitmed miljonid inimesed on neid väidedavalt näinud, on olnud olukordi, kus mitmed tuhanded inimesed näevad samal ajal sama asja. Loe kasvõi ühe kuulsaima insidendi kohta, Roswellis juhtunu kohta.
                        and? oletame, et on põhjapidav tõend ja me teame tõde, ehk jahh tõesti ufod crashisid sinna. mida see teadmine sulle annab?

                        Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                        Nagu te kõik kindlasti füüsikast teate, siis universum on lõpmatu oma lõpmatute arvude planeetidega, järelikult on lõpmatu arv võimalusi tekitada sarnased tingimused eluks nagu maal, järelikult on lõpmatu arv maasarnaseid planeete.
                        WAT? ei ole lõpmatu, üsnagi lõplik suurus on, ja galaktikate ja tähtede arv on ka enamvähem ära hinnatud..

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #312
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          PP foorum järjest rohkem läheneb ufode foorumile.

                          EDIT: ja pokkeriprod.com logost oleks jube kerge teha ufo taldik. seega andke tuld!

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #313
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            popcorn.gif

                            IamAllinn usud voodoo nukke jms kh?
                            btw mis limiidis mängid?

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #314
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              miks ta mulle midagi andma peab? lihtaslt ma ei saa aru inimestest, kes 100% väidavad et maavälist elu ei eksisteeri, et see on lihtsalt võimatu ja kõik kes seda usuvad on oma fantaasiast üle pannud vms. Cmon kunagi usuti et maakera ei ole ümmargune ning on mingi faking äär olemas, kust kukud üle maailma serva vms. Igast shitta usuti ikka, mis praegu on väga obv. PLUS ON VÄGA ULME IKKA KUIDAS MÕNED USUVAD JUMALASSE JA RAVITSEJATESSE JA HALDJATESSE JA NÕIDADESSE, AGA EI USU TULNUKATESSE:D:D:D see on wtf nagu

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #315
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Nägin ühte saadet kus räägiti lock nessi monsterist. Seal tehti test. Paigaldasid vette mingi värgi, et mõneks sekundiks tuleb vee peale kandiline puu jupp. Samal ajal oli üks turistigrupp seal läheduses kes nägid seda. Testi käigus lasti neil joonistada paberile mis nad nägid. Enamus joonistasid ikka härra nessi taolist asja. Hiljem räägiti neile sellest testist ja näidati uuesti seda puu juppi...enmus olid "like wtf".
                                Juttud ja värgid on mõjutan inimese aju or something...näeb seda mida aju tahab näha.

                                Segane jutt, õlu sees...olge mõnusad.

                                Comment

                                Working...