Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
jäin ise ka vaatama, et olen segast pannud. kahe kordselt lausa. täiesti kainena.
Algselt postitas ceni
Vaata postitust
jäin ise ka vaatama, et olen segast pannud. kahe kordselt lausa. täiesti kainena.
Comment