*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #721
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    kui sooviks suusareisi teha mägedesse, kuhu soovitate ja miks?
    andorra? austria? itaalia? või mingi muu ?

    kuda kohapeal varustusega lood on, palju plekib?
    tyty
    lähed lähed suusatama jah

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #722
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      Ja minu arvates on parim tulemus 2-4 kaotus Hollandile. Ka see on fakt.

      /topic
      Istu oma väikeses mullis edasi :)

      Edit: kuna see on siiski pokriteemaline foorum, siis toon võrdluse: Kui mängija, kes on kaotanud viimased 100k kätt ja kaotab oma järgmised 100k kätt arvab, et ta on tegelikult võitev mängija, siis kumb on fakt. Kas see, et ta on kaotav mängija või see, et ta on võitev mängija sest ta arvab seda. Mõlemad?

      The word fact can refer to verified information about past or present circumstances or events which are presented as objective reality.

      An opinion is a subjective statement or thought about an issue or topic, and is the result of emotion or interpretation of facts.
      Last edited by Spewmonkey; 09.10.10, 13:15.

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #723
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        gfhd, kuidas saab 2:4 kaotusmängu Hollandiga võrrelda eilse 3:1 võidumänguga SErbia üle?:D Eilne tulemus on Eesti üks aegade parimaid koos 2:1 võiduga Venemaa üle ning 0:0 viigiga Portugali vastu(sellepärast, et Eesti surus terve mäng ja mängis paremat jalgpalli).

        PS: Eilse 3:1 mängu kohta nii palju, et I predicted this shit :)

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #724
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas lebovend Vaata postitust
          lähed lähed suusatama jah
          see on kauge tulevik.
          need reisid toimuvad tavaliselt alles veeb-märtsis

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #725
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Istu oma väikeses mullis edasi :)
            Sa oled ikka tõeline interneti sõdalane

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #726
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              see on kauge tulevik.
              need reisid toimuvad tavaliselt alles veeb-märtsis
              ma jään enne kaadrisse tööle kui sa suusatama lähed

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #727
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                lol...deal

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #728
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  ROFL , gravity pull

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #729
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                    Sa oled ikka tõeline interneti sõdalane
                    Pigem pean ennast õilsaks ristirüütliks.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #730
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      kui sooviks suusareisi teha mägedesse, kuhu soovitate ja miks?
                      andorra? austria? itaalia? või mingi muu ?

                      kuda kohapeal varustusega lood on, palju plekib?
                      tyty
                      Norra pole ka paha variant. Endal võibolla veebruaris minek, nädalaks ajaks 6k. Söögid ja varustuse rent tuleb lisaks siis. Cant wait.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #731
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                        Istu oma väikeses mullis edasi :)

                        Edit: kuna see on siiski pokriteemaline foorum, siis toon võrdluse: Kui mängija, kes on kaotanud viimased 100k kätt ja kaotab oma järgmised 100k kätt arvab, et ta on tegelikult võitev mängija, siis kumb on fakt. Kas see, et ta on kaotav mängija või see, et ta on võitev mängija sest ta arvab seda. Mõlemad?

                        The word fact can refer to verified information about past or present circumstances or events which are presented as objective reality.

                        An opinion is a subjective statement or thought about an issue or topic, and is the result of emotion or interpretation of facts.
                        Kui Mr.X saavutab WSOP ME 10000 osavõtja seas 2000 koha, kuid on samas võitnud Olympicus Triobet live, siis kumb on parem tulemus?
                        Parem tulemus jääb Mr.X enda otsustada. Samuti jääb minu otsustada, milline tulemus on minu arvates Eesti koondise jaoks parim.
                        Loomulikult on teistel erinevad arvamused - ma ei apelleerigi absoluutsele tõele, sest selles teemas seda kindlasti ei ole.

                        Ja ma saan väga hästi aru, mida tähendab objetiivne ja subjektiivne hinnang.

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #732
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          ilmselgelt ME 2000 koht on way parem arvestades mis m2ngijad wsopil on ja mis vishid triobet livel on

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #733
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            Sa oled ikka tõeline interneti sõdalane
                            Kui sa sitta ajad, siis tulebki sind paika panna. Ja spew sai sellega ilmselgelt hästi hakkama

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #734
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Soovitage mingeid häid lõhnu. Võimalikult kvaliteetsed ja kaua püsivad. :D

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #735
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                odekolonn .. rkioskist saab

                                Comment

                                Working...