Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Peale seda võitu on kaotus makaronidele seda valusam. Praegu oleks 3 mängu ja 3 võitu/3 mängu 2W/1D! Loodetavasti meite meeste hoog sellega ei rauge ja kodus võetakse serblastelt ka punkte!
Peale seda võitu on kaotus makaronidele seda valusam. Praegu oleks 3 mängu ja 3 võitu/3 mängu 2W/1D! Loodetavasti meite meeste hoog sellega ei rauge ja kodus võetakse serblastelt ka punkte!
TC
Comment