*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #766
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Mine sa ka perse, raisk !
    Viimasest 48st tunnist 40 olen mänginud neid mänge nagu segane. Kätte saan , siis maha löön. Ma ju haige (arvuti)mängusõltlane

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #767
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
      Ja godspeed, ma õpetaks sulle midagi tulevikuks kui sa suuremaks kasvad. Argument, mille kogu sisu on "mina arvan nii, mina arvan ikka nii, mina arvan ikka nii, ise oled subjektiivne, sa oled rumal, ise oled rumal" ei tööta pärismaailmas.
      Aitäh, võta ise ka enda nõu kuulda.

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #768
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        FAKT on see, et Eesti koondis ei ole kunagi võitnud üheski olulises mängu nii kõrgel asuvat tiimi
        mismõttes olulises mängus, et sul on usku, et Eesti pääseb edasi kuskile we, et oluline mäng?

        Mäng on mäng ffs mitte oluline või ebaoluline!!!!!

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #769
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
          mismõttes olulises mängus, et sul on usku, et Eesti pääseb edasi kuskile we, et oluline mäng?

          Mäng on mäng ffs mitte oluline või ebaoluline!!!!!
          Eem, sõpruskohtumised ja valikmängud ei ole kindlasti sama olulised mängud. Eesti võib sõpruskohtumises võita ükskõik keda, sest vastaseid ei koti vähimalgi määral selle mängu tulemus. Kui valikmängus keegi Eestile kaotab, siis on üliolulised 3 punkti raisus alagrupi esikoha eest võitlemisel.

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          Aitäh, võta ise ka enda nõu kuulda.
          Ma õppisin seda juba päris tükk aega tagasi, et oma väiteid tuleb faktidega põhjendada, aga aitäh.

          Comment

          • Ajuvaba
            Grinder
            • Oct 2008
            • 634

            #770
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            v6tsin ahvidelt banaaniraha tagasi ja rohkemgi veel

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #771
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
              Mäng on mäng ffs mitte oluline või ebaoluline!!!!!
              Kuidas ta siis ainult mäng on ? Sõpruskohtumised, alagrupi mängud, kus edasipääsejad on otsustatud vs. alagrupi mängud(kus kõik lahtine) veerandfinaalid, finaalid, . Oluline ja vähem olulisem mäng on jalgpallis suhteliselt tavaline nähtus.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #772
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                Ma õppisin seda juba päris tükk aega tagasi, et oma väiteid tuleb faktidega põhjendada, aga aitäh.
                Tubli oled!

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #773
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Tubli oled!
                  Äkki kulutad oma aja millegi kasuliku peale, õpid pokris raha võitma näiteks?

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #774
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    lebo sa seal militaaris lükka rohkem lappi mitte ära levita mu kohta valet infot. näita ikka oma graafikuid ka siis ehk veits mõistetakse miks nii räägid ja kui maitsvad on kadeduse viljad.

                    spioone terve eesti täis! :D
                    mida *****?
                    kade mille peale?
                    ma ei kujuta ette mida Erstu sulle r22kis ja mida sa omakorda sellest tuletama hakkasid, aga mingit paska mina sinu kohta ei r22kinud. geez.


                    ja PS: ma ei pea lappi lykkama ja yldse kompanii peal mingisuguseid t8id tegema, ega ka v2ljas. ma olen "meedik".

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #775
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Kuidas ta siis ainult mäng on ? Sõpruskohtumised, alagrupi mängud, kus edasipääsejad on otsustatud vs. alagrupi mängud(kus kõik lahtine) veerandfinaalid, finaalid, . Oluline ja vähem olulisem mäng on jalgpallis suhteliselt tavaline nähtus.
                      nüüd sa hakkad mingitest teistest riikidest r22kima juba, ma r22gin et Eesti jaoks on kõik mängud sama tähendusega, mitte et mäng Andorraga ei ole oluline ja mäng Serbiaga on oluline!!!

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #776
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                        Äkki kulutad oma aja millegi kasuliku peale, õpid pokris raha võitma näiteks?
                        Pokker on hobi, raha tuleb ettevõtlusest.

                        Aga tänud muretsemast!

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #777
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          mis marketing code soovitate panna, kui Starsi regan.

                          pokernewsi oma? lihtsalt STARS600?

                          Comment

                          • EdgarP
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2009
                            • 368

                            #778
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Facepalm.
                            Miu lk-d mõtetut ilkumist, GG.
                            FAKT- Eesti parim tulemus mõõdetavate argumentide alusel.
                            mullle mäng meeldis. Näha oli, et asja võib saada,juba Brassidega mürades, mis siis et sõpruskohtumine.Näha oli , et tala ei taha nagu enam keegi saada ning selle eest ollakse valmis võitlema.
                            GG Mauri :)

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #779
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Talendisaadet vaatan... See tagurpidirääkija... Mul oli USA-s üks Poola grilfriend kes oli Guinessi rekorditeraamatus kuna ta automaatselt oksas lugeda, kirjutada ja rääkida tagurpidi. 7 aastaselt oli saanud sinna. Suht ulme oli ikka, poolakad andsid talle jõhkraid sõnu ette, ( see niigi räme keel, proovi siis veel tagurpidi) ja kõik vastas sekundiga ära.
                              Nii et see neiu peab järgmine kord kirjutama ja lugema ka hakkama kui tahab võita

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #780
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Huvitav, istusin rongijaamast taksosse, esimene asi mis raadios mängis oli Raio intervjuu "Jah, see oli KINDLASTI Eesti kõige suurem saavutus". Suurte tähtedega rõhutatud sõna, eks subjektiivne arvamus muidugi, aga midagi ikka näitab.

                                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                                nüüd sa hakkad mingitest teistest riikidest r22kima juba, ma r22gin et Eesti jaoks on kõik mängud sama tähendusega, mitte et mäng Andorraga ei ole oluline ja mäng Serbiaga on oluline!!!
                                Valikmäng Andorraga on sportlikus mõttes olulisem kui sõpruskohtumine Brasiiliaga, yes or no?
                                Last edited by Spewmonkey; 09.10.10, 18:38.

                                Comment

                                Working...