*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #751
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Sa siis väidad, et see on FAKT, et võit Serbia üle on parim Eesti koondise tulemus?

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #752
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      A ja tehke mulle palun selgeks kuidas ma rongi wifi firewallist mööda msni saan, see foorumis trollimine ammendas ennast tänaseks.

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      Sa siis väidad, et see on FAKT, et võit Serbia üle on parim Eesti koondise tulemus?
      You win the prize!
      Edit: iseseisvumisaja kindlasti, ei ole vaja neid maailmasõjaaegseid peedistama hakata, sest neid ma peast kõiki ei tea.
      Ma tean, et see süsteem ei ole üliadekvaatne, aga FIFA rankingu koefitsentide järgi kindlasti parim.
      Interwebs hakkas tööle, kahjuks nad enam küll ei arvesta away puhul lisakoefitsenti, mis oleks imo mingil määral vajalik.
      Last edited by Spewmonkey; 09.10.10, 16:32.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #753
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Miks sa tunned tungivat vajadust täis peaga foorumis trollida? Mine müü oma Holly pileteid parem.
        Väga mööda paned, ära sa panna ei oska üldse ikka.
        Tegelikult ma olen tööl....varsti saab jooma ja pidu panema hakata jah, aga kust otsast ma trollin. Ma lihtsalt ei saanud olla nõus selle absurdse väitega sinu poolt.

        Ja sa oled teine inimene, kes üritab oma Holly teemaga ära panna. Vana nali ja jätkuvalt ei tunne ennast solvatuna sellest(miks ka peaks).

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #754
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Holly piletite kohta niipalju, et viimasel ajal meie foorumit on leitud sõnadega "hollywoodi pilet", mis on ka üks top leidmise viise :)

          EDIT: teen mõniaeg uuesti täpsemad ja huvitavamad otsingusõnad ning lisan ka väikest statistikat.

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #755
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            You win the prize!
            Edit: iseseisvumisaja kindlasti, ei ole vaja neid maailmasõjaaegseid peedistama hakata, sest neid ma peast kõiki ei tea.
            gg.

            Sa räägid ju ise praegu oma subjektiivsest hinnangust selle mängu puhul, või ei ole see nii?

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #756
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
              gg.

              Sa räägid ju ise praegu oma subjektiivsest hinnangust selle mängu puhul, või ei ole see nii?
              :D:D:D See on FAKT, et see on iseseisvumisaja parim tulemus. Millest siin raske aru saada on?

              Ma olen ka päris kindel, et see on üldse parim, aga selles ma ei ole 100% kindel, vaid mingi 98%.

              Ma isegi ei viitsi lapata neid tulemusi, Balti turniiridel on mingid üksikud võidetud mängud Läti ja Leedu üle ja see on ka kõik.
              Last edited by Spewmonkey; 09.10.10, 16:41.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #757
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Väga mööda paned, ära sa panna ei oska üldse ikka.
                Tegelikult ma olen tööl....varsti saab jooma ja pidu panema hakata jah, aga kust otsast ma trollin. Ma lihtsalt ei saanud olla nõus selle absurdse väitega sinu poolt.
                Polnud plaanis "ära panna". Liiga tihti lihtsalt postitad täis peaga, juu siis paned kaine peaga ka mööda teemast.

                Võiksite nüüd Spewmonkeyga mõlemad aru saada, et sellist FAKTI ei saa olla, nagu see oleks Eesti koondise parim mäng olnud.
                Või kui saab, siis öelge, kuidas seda mõõta?
                Kas kõik peavad sellega nõus olema, et see oleks fakt? Kes peab sellega nõus olema, et see oleks fakt?
                Sellised hinnangud ongi subjektiivsed, kuna me ei räägi siin praegu mõnest tiitli toonud mängust (mida võiks kindlasti pidada parimaks võiduks, kui tiitleid pole rohkem kui üks) vaid alagrupis toimunust.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #758
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  :D:D:D See on FAKT, et see on iseseisvumisaja parim tulemus. Millest siin raske aru saada on?

                  Ehk sinu subjektiivne hinnang on FAKT.

                  Aitäh sain lõpuks aru.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #759
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Ei, minu subjektiivne hinnang ei ole FAKT. FAKT on see, et Eesti koondis ei ole kunagi võitnud üheski olulises mängu nii kõrgel asuvat tiimi, eriti kahe väravaga, eriti võõrsil, MILLEST TÜRA SA ARU EI SAA?

                    Ma ütleks, et too näide kaks kolmest, aga siis sa tood fääri saared ja andorra võõrsil ja arvad, et on olemas.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #760
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                      Ei, minu subjektiivne hinnang ei ole FAKT. FAKT on see, et Eesti koondis ei ole kunagi võitnud üheski olulises mängu nii kõrgel asuvat tiimi, eriti kahe väravaga, eriti võõrsil, MILLEST TÜRA SA ARU EI SAA?
                      Millest sina aru ei saa?

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #761
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                        Millest sina aru ei saa?
                        Sellest kuidas sa saad nii häirivalt rumal olla.

                        "Või kui saab, siis öelge, kuidas seda mõõta?"

                        Mõõda mulle Fifa world rankingu tabelis üks parem tulemus pliis.

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #762
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                          Sellest kuidas sa saad nii häirivalt rumal olla.

                          "Või kui saab, siis öelge, kuidas seda mõõta?"

                          Mõõda mulle Fifa world rankingu tabelis üks parem tulemus pliis.
                          Huvitav juhtum siis - mind häirib sinu rumalus

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #763
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            Huvitav juhtum siis - mind häirib sinu rumalus
                            Vana hea "ise oled rumal" trikk, töötab iga kord kui kõik muud argumendid otsas on. Wp sir.

                            PS. see on fakt, et ma ei ole rumal, see on ainult sinu subjektiivne arvamus :D

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #764
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              FAKT on see et see oli Eesti koondise parim tulemus. Kas see oli ka nende parim mäng(mängupilt, meeskonnatöö jne)? See on igaühe enda arvamus.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #765
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Ülejäänud ustavad inimesed, kellel veel reaalsus peas on, võivad oma arvamust avaldada, aga senikaua tehke pliis mu Edeleraudtee msniblockiv firewall korda :)

                                Ja godspeed, ma õpetaks sulle midagi tulevikuks kui sa suuremaks kasvad. Argument, mille kogu sisu on "mina arvan nii, mina arvan ikka nii, mina arvan ikka nii, ise oled subjektiivne, sa oled rumal, ise oled rumal" ei tööta pärismaailmas.

                                Aga tõele au andes ma pean sind tänama, ma olen peaaegu Tartus juba selle flamemisega.
                                Last edited by Spewmonkey; 09.10.10, 17:05.

                                Comment

                                Working...