Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Misasja, krambid 


E: Aga samas ka suht haige, kui nad sulle teatamata selle loo avaldasid ajalehes. Niimoodi kammitakse avalike foorumeid huvitav siis või ?
Algselt postitas ristijeesus
Vaata postitust



E: Aga samas ka suht haige, kui nad sulle teatamata selle loo avaldasid ajalehes. Niimoodi kammitakse avalike foorumeid huvitav siis või ?
Comment