*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #691
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    mul päev otsa elioni nett maximaalselt nii koomas olnud :S
    kellelgi sama probleem?
    Mul oli keskpäeval ja nüüd õhtul 21-23 ka. Muidu pole täna rohkem probleeme olnud.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #692
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      kohutav lihtsalt, ei kannata mängida ka...lehed laevad jube aeglaselt :D

      Comment

      • OuMaiGaad
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 482

        #693
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        oskab keegi öelda kust saab pokertraceris muuta seda, kui fulltildis mängides viskab hudi valede inimeste kohale?

        Comment

        • TaistoJ
          Grinder
          • Aug 2010
          • 787

          #694
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
          oskab keegi öelda kust saab pokertraceris muuta seda, kui fulltildis mängides viskab hudi valede inimeste kohale?

          Mul vahel sama asi. Pmst see kaob ära ju. Mingi paar minutit alguses näitab valesti ja siis kõik ok. Mind igastahes ei häiri.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #695
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Einoo, suht viisakas on kell 10 täis olla :D
            :D:D:D:D:D

            krt kui seaks end jõin eile kajamehe baaris, naine õnneks enne keskööd lohistas koju ja lohutan end sellega, et hommikul pohmakat ei ole :D

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #696
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              No vapsee joppas Sul Ranka.. Ma ikka veel täis.. niisiis juba vist 50+h :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #697
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                No vapsee joppas Sul Ranka.. Ma ikka veel täis.. niisiis juba vist 50+h :D
                ära hõiska enne õhtut. und ei tule raiskkkkkkkkkkkkk

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #698
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  Belgia oli too aeg kõvasti raskem vastane Eesti jaoks kui tänane Serbia. nüüd pole jah pikalt Belgiast midagi kuulnud.
                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Serbia mäng oli s*tt, mis s*tt. Hea tulemus sellegi poolest.

                  Parim tulemus siiski on 2-4 Hollandiga. Olgugi, et oli kaotus
                  Türgit on ka vist 1-0 võidetud sõpruskohtumises
                  Magage koos kaineks, kthx. Belgia vastu ilus mäng oli 0:1 aastal 2002, aga hilisemad on Belgia täielikult alla käinud juba + viimane mäng oli sõpruskohtumine sisuliselt. Ilusad kaotused, meeletult head 0:0 viigid ja suurepärased võidud sõpruskohtumistes ei ole pooltki nii kõvad saavutused kui praegune mäng.
                  Kandsin juba koondise vahepeal maha ära, samamoodi nagu Eesti korvpalli, aga vähemalt on olulist progressi näha. Neid 0-0 viike ja 0-1 kaotusi oleks suudetud igavesti ilmselt teha paar korda aastas, aga nüüd on olemas lõpuks mängijad, kes suudavad lõpuks midagi luua ja ära lüüa.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #699
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                    Magage koos kaineks, kthx. Belgia vastu ilus mäng oli 0:1 aastal 2002, aga hilisemad on Belgia täielikult alla käinud juba + viimane mäng oli sõpruskohtumine sisuliselt. Ilusad kaotused, meeletult head 0:0 viigid ja suurepärased võidud sõpruskohtumistes ei ole pooltki nii kõvad saavutused kui praegune mäng.
                    Kandsin juba koondise vahepeal maha ära, samamoodi nagu Eesti korvpalli, aga vähemalt on olulist progressi näha. Neid 0-0 viike ja 0-1 kaotusi oleks suudetud igavesti ilmselt teha paar korda aastas, aga nüüd on olemas lõpuks mängijad, kes suudavad lõpuks midagi luua ja ära lüüa.
                    Mida sa ajad. 1232 Eesti vs Belgia, siis löödi 19:2 rääkimata 1528 ja 1731. Mine ole oma Tais edasi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #700
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Mida sa ajad. 1232 Eesti vs Belgia, siis löödi 19:2 rääkimata 1528 ja 1731. Mine ole oma Tais edasi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
                      I like your style.

                      PS. kui keegi täna 12-18 vahemikus Tallinnast Tartusse sõidab, siis helistage väikese etteteatamisajaga 53490575.

                      PPS. ma ei ole juua täis. Aga see on vajadusel kergelt parandatav.
                      Last edited by Spewmonkey; 09.10.10, 05:43.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #701
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        No +1. Vennad võrdlevad 2:4 kaotust Hollandile ja Belgia võitu eilsega. Ma räägingi parimast tulemusest. Ja kahtlemata eilne on üks nendest.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #702
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS NETT ON TAGASI (KIIRE)

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #703
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            congrats, wp

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #704
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              praegu on täitsa huvitav pohmakas

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #705
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                ega keegi juhuslikult siit reedel 12:00 bussiga tartust tlna ei läinud? Kahtlane mingi pokkerijutt käis seljataga. Karl oli yhe nimi vist, kiilakas vend

                                Comment

                                Working...