ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #346
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas lenC
    Standard 50NL mehe jutt :D
    :D. Olude sunnil koos tuttavatega. Aga päriselt ka, pole väga vigagi.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #347
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas ok2aa
      kusi

      ostsin ka eile, pole üldse õlle maitsega. saku originaal on ka täiskusi - jäta või õllejoomine maha
      Ma olen viimaselajal joonud BUDi see hea väike, ei jõua suurt pudelit ära juua ;D

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #348
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas TIGRANO
        Ma olen viimaselajal joonud BUDi see hea väike, ei jõua suurt pudelit ära juua ;D
        BUD suckib.. selline suht maitsetu õlu.. eriti on tuntud Bud Lighti reklaamid.. ja tõesti.. Bud Light kõlbab joomiseks lapselapsest kuni vanaemani välja...

        aga kui tahad väikest õlle ja sellist huvitava ja hea maitsega.. siis soovitan Newcastle't



        Rimis müüakse teda ka six-packina:



        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #349
          Re: ALKOHOL :D

          Heineken või Corona (need 0.33 pudelid) on pähklid.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #350
            Re: ALKOHOL :D

            Maitse asi, olen järjest kõik õlled ära joonud ja BUD on praegu lemmikuks saanud. Siis mingi saksa õlu oli ka keerulise nimega ;D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #351
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas TIGRANO
              Maitse asi, olen järjest kõik õlled ära joonud ja BUD on praegu lemmikuks saanud. Siis mingi saksa õlu oli ka keerulise nimega ;D
              Heineken :D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #352
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas ok2aa
                kusi

                ostsin ka eile, pole üldse õlle maitsega. saku originaal on ka täiskusi - jäta või õllejoomine maha
                palun jooge coronat.. siis saate aru mis asi on õlu. kerge laim sisse ja .. paremat pole olemas. kõik eesti õlled sakivad

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #353
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas leits
                  palun jooge coronat.. siis saate aru mis asi on õlu. kerge laim sisse ja .. paremat pole olemas. kõik eesti õlled sakivad
                  palun ära tee selliseid idiootseid üldistusi.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #354
                    Re: ALKOHOL :D

                    sest nad sakivad tõsiselt ... eesti ei oska õlut teada, ammu teada tõde ju .. jood oma 4-5 preemiumit ära ja pohmell on garanteeritud

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #355
                      Re: ALKOHOL :D

                      sitt organism lihtsalt
                      Ja eesti õlledel pole häda mitte kui midagi.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #356
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas leits
                        palun jooge coronat.. siis saate aru mis asi on õlu. kerge laim sisse ja .. paremat pole olemas. kõik eesti õlled sakivad
                        Obv Corona imeb nagu ka mõned mehed. Kas see on ka üldistus ???

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #357
                          Re: ALKOHOL :D

                          ma ei saa aru mis sitta te toodate :D
                          eesti õlle on maailma parim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          corona, budi ja muud masuudid võite endale sinna urrukasse toppida ;D

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #358
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas hotcocacola
                            ma ei saa aru mis sitta te toodate :D
                            eesti õlle on maailma parim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            corona, budi ja muud masuudid võite endale sinna urrukasse toppida ;D

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #359
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas TIGRANO
                              Maitse asi, olen järjest kõik õlled ära joonud ja BUD on praegu lemmikuks saanud. Siis mingi saksa õlu oli ka keerulise nimega ;D
                              Sama. Newcastle on ka hea (paar pudelit mekkimiseks), aga seda suurtes kogustes ei kannata juua imo.
                              Corona niisama on ka kuidagi imelik, veidi siidri maitse vms, aga kui Riia kasinnis laim rusikaga sisse löödi siis tundus ülihea...

                              Ja 0.33L pudel > all. Sama õlle 0.5L pudelis lihtsalt pole nii hea, tee mis tahad :D

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #360
                                Re: ALKOHOL :D




                                Tõin just x6 ära. Vaatame järele, kui kusi on.

                                Comment

                                Working...