Re: ALKOHOL :D
Törley ja Sovetskoje on imo paras jälkus räige kõrvalmaitsega (korralikuks vahuveiniks võib lugeda näiteks Martini Astit). Šampanja joomiseks (ükski eelnimetatutest ei ole šampanja!) peab olema juba pisut kogenum veinijooja (las foorumiliige "Gambler" pajatab nendest; mina neid hinnata ei oska).
Head viina oskavad teha eelkõige venelased (rootslaste Absolut ja sommide Koskenkorva on mõistagi paremad kui mingi lauakas, kuid ei ole parimate vene viinadega minu hinnagul võrreldavad) ning enamikest viinadest, mida nn. "uusvenelased" joovad, ei ole me kuulnudki (Eesti poodides näeb neid haruharva). Olen Venemaal neid 1000+ rublaseid viinasid proovinud küll ning võin kinnitada, et asi on seda raha väärt - mitte mingeid kõrvalmaitseid ega ka hommikust peavalu.
Niipalju siis joomisest fiilingu pärast (ma arvan millegipärast, et sel teemal võivad tõsisemalt sõna võtta alles inimesed 30+, nooremale pole vahet, kas joob koos cocaga Red või Blue Labelit - valigu parem see, mis odavam) aga kui vaja ennast lihtsalt täis tõmmata, siis kärab Saku õlu ja Viru Valge küll - enamus inimestest seda eluaeg lakkunud ja s...tasurma pole veel keegi surnud.
Törley ja Sovetskoje on imo paras jälkus räige kõrvalmaitsega (korralikuks vahuveiniks võib lugeda näiteks Martini Astit). Šampanja joomiseks (ükski eelnimetatutest ei ole šampanja!) peab olema juba pisut kogenum veinijooja (las foorumiliige "Gambler" pajatab nendest; mina neid hinnata ei oska).
Head viina oskavad teha eelkõige venelased (rootslaste Absolut ja sommide Koskenkorva on mõistagi paremad kui mingi lauakas, kuid ei ole parimate vene viinadega minu hinnagul võrreldavad) ning enamikest viinadest, mida nn. "uusvenelased" joovad, ei ole me kuulnudki (Eesti poodides näeb neid haruharva). Olen Venemaal neid 1000+ rublaseid viinasid proovinud küll ning võin kinnitada, et asi on seda raha väärt - mitte mingeid kõrvalmaitseid ega ka hommikust peavalu.
Niipalju siis joomisest fiilingu pärast (ma arvan millegipärast, et sel teemal võivad tõsisemalt sõna võtta alles inimesed 30+, nooremale pole vahet, kas joob koos cocaga Red või Blue Labelit - valigu parem see, mis odavam) aga kui vaja ennast lihtsalt täis tõmmata, siis kärab Saku õlu ja Viru Valge küll - enamus inimestest seda eluaeg lakkunud ja s...tasurma pole veel keegi surnud.
TC
Comment