ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #1096
    Re: ALKOHOL :D

    Reeglina tuleb enamikul imo, kes liiga sina peal alkoholiga on.(see "liiga" on suhteline muidugi)

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #1097
      Re: ALKOHOL :D

      4-5 päeva nädalas seltskondlikku trenni teha on hea viis alkoholist lahti saamiseks.

      Näiteks poks või maadlus või MMA. Kuna koormus on nii suur, siis keha ei taastu järgmiseks trenniks ära kui vahepeal alkoholi jood.
      Siis oledki valiku ees, kas jood alkoholi ja oled järgmine päev peksukott, sest sa ei jaksa käsigi üleval hoida või oled korralik sportlane ja puhkad ennast ilusti välja.

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #1098
        Re: ALKOHOL :D

        Käsi jaksad üleval hoida, aga vähe kasu indeed. :)

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #1099
          Re: ALKOHOL :D

          EI tea pole kunagi saanud mingit ''masekat'' peale joomist... Ja ei ütleks, et olen väga karskete eluviisidega...

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1100
            Re: ALKOHOL :D

            mul alati masekas peale joomist, sest järgmisel päeval ei viitsi mitte muhvigi teha. Ainult vedeleks.

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #1101
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              mul alati masekas peale joomist, sest järgmisel päeval ei viitsi mitte muhvigi teha. Ainult vedeleks.
              Täpselt sama.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #1102
                Re: ALKOHOL :D

                Jah, on küll masekas järgmisel päeval. Õnneks juhtub seda väga harva, pm ainult siis kui kange joogiga saab liialdatud. Positiivne lugu ses suhtes, et tänu sellele enam kanget väga võtta ei taha, kui siis vähe ja harva.

                ps: pikk, see sinu seisund rohkem tavaline pohmelli laiskus, kus liigutada ei viitsi. ma polnud enne seda aastat õiget maseka pohmelli tundnud ja loodan, et ei pea seda kaua aega ka tundma. emode hingeeluga päris kursis pole, aga kujutan, et võib päris sarnane tunne olla. hullumaja.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #1103
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  mul alati masekas peale joomist, sest järgmisel päeval ei viitsi mitte muhvigi teha. Ainult vedeleks.
                  Mul ka. Eriti suur on siis, kui 2 päeva saab võetud nagu viimasel aja standard on kujunenud. Siis lisaks keskmiselt 3x suuremale pohmakale ka tohutu "kass" peal. A läheb kiirelt üle :D

                  Comment

                  • isutuba
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 633

                    #1104
                    Re: ALKOHOL :D

                    Ma veel aastaid tagasi lasin koguaeg mitmeid päevi jutti,vahest sai kuni nädalgi järjest joodud,nüüd enam ei mäletagi kuna see viimane kord oli kui sai 2 päeva järjest joodud.Järgmisel päeval ei taha enam alksi nähagi,vb on pohmakad hullemaks läinud vms,isegi kui järgmine päev sitt olla ei ole, siis on ikka väsimus ja väike masekas peal.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #1105
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                      Ma veel aastaid tagasi lasin koguaeg mitmeid päevi jutti,vahest sai kuni nädalgi järjest joodud,nüüd enam ei mäletagi kuna see viimane kord oli kui sai 2 päeva järjest joodud.Järgmisel päeval ei taha enam alksi nähagi,vb on pohmakad hullemaks läinud vms,isegi kui järgmine päev sitt olla ei ole, siis on ikka väsimus ja väike masekas peal.
                      Kohe hommikul edasi, niiet kaineks ei maga!
                      Pole mingit pohmakat.

                      Comment

                      • Jäämees
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1182

                        #1106
                        Re: ALKOHOL :D

                        Tilguti veeni kui pead pikemalt magama

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #1107
                          Re: ALKOHOL :D

                          see jutt ajas joogiisu peale. korgime veinipudeli lahti!
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1108
                            Re: ALKOHOL :D

                            no kui siuke poolkõva võtt teha siis järgmine p2ev lamp, aga kui korralikult soodaks ega ise ka siis järgmine päev ei suuda peale juua (va juhud kui pole kaineks veel joudnud magada ja sitt ei ole hakand)

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #1109
                              Re: ALKOHOL :D

                              mulle istus ka varem mitu päeva jutti lasta. kui hommikul oligi tunne et ei taha näha ka pitsi, siis tuli tahtejõuga esimene külm lonks õlle sissa saada. peavalu lahtus sekunditega ja varsti võis kanget edasi lasta. eriti hea oli mingi norm seltskonnaga suviti kuskil suvilas sumiseda.
                              ja rahvas, proovige retsepti - 1x 400mg sopladeine/ibu/aspirin ja 1-2 klaasi vett enne magama jäämist ja öelge, kas oli raske pohmakas järgm päev. kui saad 8h+ magada, siis võib olla vaid kerge väsimus aga raske pohmell peaks olema minevik.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1110
                                Re: ALKOHOL :D

                                need krdi alkazeltrit on eriti jubedad (kihisev kraam). Hommiku neid juua on suht enesetapp, hui põsivad need sees. kaval oleks neid ehk enne magamaminekut juua..

                                Comment

                                Working...