ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #376
    Re: ALKOHOL :D

    uus jook ..... 8cl bacardi razz, 4cl smirnoff viin, 8cl pisang + jõhvika mahl, oksendamine granteeritud, have fun

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #377
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas rohelinekonn
      Mul vend tegu kunagi kodu õlle mis niitis hullemini kui piiritus. Lasin kaks toopi ära ja siis pilt täielikult taskus ja hommiku ärkasin põrandal :P
      Koduõllel on see omadus, et petab maksa ära ja läheb otse pähe

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #378
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas EGERT
        Koduõllel on see omadus, et petab maksa ära ja läheb otse pähe
        Mul isa tegi just koduõlle, tundus sellise lahja maitsega, aga jubedalt pähe hakkas :o

        Comment

        • runnar
          Grinder
          • Oct 2008
          • 740

          #379
          Re: ALKOHOL :D

          nii, nüüd (nö juurovisoni "kuulamise" kõrvale) on hunnik sherwoodi siidrit (kuiv siider, alekoki oma) ja kuiva saku siidrit joodud. alekoki oma tundub hetkel parem aga degusteerimine jätkub!

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #380
            Re: ALKOHOL :D

            Algselt postitas runnar
            nii, nüüd (nö juurovisoni "kuulamise" kõrvale) on hunnik sherwoodi siidrit (kuiv siider, alekoki oma) ja kuiva saku siidrit joodud. alekoki oma tundub hetkel parem aga degusteerimine jätkub!
            ma ka üks päev ei tarbinud keelatud jooki see nädal.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #381
              Re: ALKOHOL :D

              PUMP


              miks krdi p2ralt te lasete sellel teemal ära kustuda?!?!?


              PUMP

              see on ju nii hea


              PUMP


              kell 7 magama hommikul, ja mingi hetk äratus ja uus õlle avatud, keegi kuseb?


              VEEPUMP

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #382
                Re: ALKOHOL :D

                kled, sitapotipump ;D ,ära loo ettekujutusi :D

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #383
                  Re: ALKOHOL :D

                  Bacardi Razz + jõhvikamahl on küll nuts, mu viimase aja parim leid :P

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #384
                    Re: ALKOHOL :D

                    razz+sprite on muidugi tehnuts.
                    selle joogiga on huvitav konks. Kõik kes razzi joonud on, teavad kui magus see on ning isegi kangeid koxe tehes tundub ta magus ja lajatad täie rauaga kõrist alla :D; kuid lõpuks kui murdepunkt saabub, siis oled sa selline sammalhabe, et vähe pole :D
                    usun et kõik on seda kogenud, kes on endale razzi pudeli ette võtnud :D

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #385
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas Codecci
                      Bacardi Razz + jõhvikamahl on küll nuts, mu viimase aja parim leid :P
                      proovisin aastavahetusel seda jooki. nagu coca räägib, jube magus tundus ja lasin bac. valget rummi edasi.

                      joon täna veinist umbe, et homme pea valutax.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #386
                        Re: ALKOHOL :D

                        razz + sprite on OK, aga ma ei saa aru miks inimesed tavalist bacardit joovad...kohutav crap imo.. Captain Morgan Spice on sada korda parema maitsega... kannatab ka puhtalt jääga juua.. bacardit never..

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #387
                          Re: ALKOHOL :D

                          Bacardi razz+sprite on nuts. Litine pudel vajab täna lahendamist...mmmmm :o

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #388
                            Re: ALKOHOL :D

                            mida te ajate, parim rumm on kas Casino või Poerto Rico (50 ja 60%) irw

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #389
                              Re: ALKOHOL :D

                              kunagi kui ma busto olin, siis sain tehtud kokse 80% rummist (müüdi regalia poodides). öäk. tänane hennessy vsop maitseb vähe paremini :)

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #390
                                Re: ALKOHOL :D

                                kui kedagi huvitab, siis Tsiili vein Norton merlot on päris hea. ca 90-100.-

                                Comment

                                Working...