ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #466
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas -andres-
    Noorus on ilus aeg, saab igatemoodi kvaliteetsemalt ennast maani täis juua kui vaja :D.
    pigem just vanas eas hakata teenitud raha eest nautima kallemaid asju. Kui vanemate leiva peal või endal sissetulek väiksem kooli kõrvalt, siis niisama kuskil olengul mutta joomiseks kallemaid asju ostma ei hakka. Ühe õhtu peale üle 500 hakkama panna alko peale mulle ei meeldi :S. Ega ma iga õhtu endale bacardi razzi ja muud nutsi ostma ei hakka :).

    Comment

    • Gambler
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 67

      #467
      Re: ALKOHOL :D

      Valget veini saab ikka pika päeva jooksul juua mitmeid pudeleid. eriti suvel kus chill ja grill võivad kesta a 12 tundi,
      siis 4-5 valget veini täitsa töötab heade olukordade kokkulangemisel.
      Aga üldiselt 3 pudelit punast veini peaks olema suht piir iga indiviidi jaoks.

      Mis aga puutub pohmelli, siis selle aasta Tarkade Klubi ajakirjas oli Usas tehtud uuring alkoholi koha pealt.
      Ja tõestas seda, et 25-30% inimestel pohmelli ei teki(kui piirduda sarnase molekulaarse metanooliga).

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #468
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas Gambler
        Valget veini saab ikka pika päeva jooksul juua mitmeid pudeleid. eriti suvel kus chill ja grill võivad kesta a 12 tundi,
        siis 4-5 valget veini täitsa töötab heade olukordade kokkulangemisel.
        Aga üldiselt 3 pudelit punast veini peaks olema suht piir iga indiviidi jaoks.

        Mis aga puutub pohmelli, siis selle aasta Tarkade Klubi ajakirjas oli Usas tehtud uuring alkoholi koha pealt.
        Ja tõestas seda, et 25-30% inimestel pohmelli ei teki(kui piirduda sarnase molekulaarse metanooliga).
        hea ongi, fishid hakkavad insta grindima ja raha kahte lehte jagama

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #469
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas Gambler
          Valget veini saab ikka pika päeva jooksul juua mitmeid pudeleid. eriti suvel kus chill ja grill võivad kesta a 12 tundi,
          siis 4-5 valget veini täitsa töötab heade olukordade kokkulangemisel.
          Aga üldiselt 3 pudelit punast veini peaks olema suht piir iga indiviidi jaoks.

          Mis aga puutub pohmelli, siis selle aasta Tarkade Klubi ajakirjas oli Usas tehtud uuring alkoholi koha pealt.
          Ja tõestas seda, et 25-30% inimestel pohmelli ei teki(kui piirduda sarnase molekulaarse metanooliga).
          etanool on siiski see põhjus miks mul keskmisest kõvasti hullem olek on

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #470
            Re: ALKOHOL :D

            Algselt postitas Gambler
            Valget veini saab ikka pika päeva jooksul juua mitmeid pudeleid. eriti suvel kus chill ja grill võivad kesta a 12 tundi,
            siis 4-5 valget veini täitsa töötab heade olukordade kokkulangemisel.
            Aga üldiselt 3 pudelit punast veini peaks olema suht piir iga indiviidi jaoks.

            Mis aga puutub pohmelli, siis selle aasta Tarkade Klubi ajakirjas oli Usas tehtud uuring alkoholi koha pealt.
            Ja tõestas seda, et 25-30% inimestel pohmelli ei teki(kui piirduda sarnase molekulaarse metanooliga).
            see 4-5 pudelit valget ja max 3 pudelit punast võib täitsa paika pidada.
            miski paar kuud tagasi jõin soodsate asjaolude kokkulangevusena ca 2,5-3 pudelit punast(valget joon harva) ja olin niiiiiii kinnni. sellepärast tundus ka see 5 pudelt suht ulmena.......

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #471
              Re: ALKOHOL :D

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #472
                Re: ALKOHOL :D

                +1 ja pilt on kah nii ilus


                Algselt postitas variatsioon

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #473
                  Re: ALKOHOL :D

                  Minu viimase aja leid:

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #474
                    Re: ALKOHOL :D

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #475
                      Re: ALKOHOL :D

                      Kui näpud põhjas siis no-brainer on Blond Ice:


                      Tegelt mulle meeldib praegugi tihti seda juua, eriti päikseliste ilmadega...

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #476
                        Re: ALKOHOL :D

                        jah blond ice on väga hea õlu ja odav ka

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #477
                          Re: ALKOHOL :D

                          pic*koduõlu*pic

                          Comment

                          • k1ly
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 205

                            #478
                            Re: ALKOHOL :D



                            teh nuts ,

                            codi sol on ka hea !

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #479
                              Re: ALKOHOL :D

                              Kui näpud põhjas, alati sobiv lahendus. Piirituse baasil.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #480
                                Re: ALKOHOL :D

                                mul sõbral oli garaazis mingit 80% antiseptikut 10 L ma ütlesin tavai et võtame korgi maha, tema aga ikka eiei läheme ikka poodi. on pidur ...

                                Comment

                                Working...