ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #511
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas nikitheone
    Minttut teate? On hea? On.

    Odavam variant - purusta üks pakk sinist mynthonit ja puista see laudurisse sisse. Sega natuke ja joo - sitaks hää.
    rohvel ;D

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #512
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas nikitheone
      tuli veel selline lugu ka meelde:
      Eestis on olemas DoubleBock. ]Noh, see pole just parim õlle (maitseasi küll, aga ikkagi).
      MIDA? duubelsarvik on nuts.

      erilised alkogurmaanid siin osad :D.

      torn ja sidrun kõrvale kärab iga kell.


      Comment

      • wedoit
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 458

        #513
        Re: ALKOHOL :D

        tooks sisse alkoga seotud sidebetid. ma üleeile leidsin inimese, kes polnud nõus 40 dollari eest oma viinaklaasi lõpuni jooma. :o muidu eestlased on 40 dollari eest ju nõus KÕIKE tegema ;D

        Comment

        • Uniquest
          Grinder
          • Oct 2008
          • 615

          #514
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas wedoit
          tooks sisse alkoga seotud sidebetid. ma üleeile leidsin inimese, kes polnud nõus 40 dollari eest oma viinaklaasi lõpuni jooma. :o muidu eestlased on 40 dollari eest ju nõus KÕIKE tegema ;D
          Tra kas selle eest makstakse peale veel kuskil? :o

          Comment

          • wedoit
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 458

            #515
            Re: ALKOHOL :D

            tuli meelde üks kiirjoomise sidebet. kaks geoloogi jõid kahe peale 1,5 liitrise siidri ära 14 sekundiga. ühel geoloogil läks 1,5 liitrise siidri peale 32 sekundit :D

            Comment

            • leho57
              Grinder
              • Nov 2008
              • 664

              #516
              Re: ALKOHOL :D

              muidu eestlased on 40 dollari eest ju nõus KÕIKE tegema
              üks punkar oli nõus kooliajal hommikuse pohmaga 10 eeki eest eelmise õhtu tassitäie kohvipaksu ära jooma

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #517
                Re: ALKOHOL :D

                Eile sai mängitud lahedat joomismängu: bussijuht.

                Selleks on vaja kaardipakki, paari mängijat ning alkoholi. Laua peale pannakse viis rida kaarte - esimesse ritta viis, teise nelja, kolmandasse kolm, neljandasse kaks ja viiendasse üks.

                Ülejäänud kaardid antakse mängijatele. Siis hakatakse laua pealt võtma kaarte, algul esimest reast. Igaühel kellel on sama tugevusega kaart, paneb peale ja ütleb kes peab jooma. Kui esimene rida läbi on, siis minnakse teise kallale - aga seal korrutatakse joomised 2'ga. Kolmandas reas 3, neljandas 4 ja viiendas 5'ga.

                Kellel kõige rohkem kaarte kätte jääb - see on bussijuht.

                Jaotatakse laua peale samamoodi kaardid ning ta peab võtma ühe kaari alumisest reast. Kui see on pilt (J-Q-K-A) peab ta jooma, sama palju kordi, kui mitmes rida on. Ning alustab algusest, kõik võetud kaardid võetakse ära ja pakist pannakse uued. Ta saab mängu läbi, kui võtab igast reast ühe kaardi, mis pole pilt.

                guaranteed getting drunk
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • EestiMats
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 625

                  #518
                  Re: ALKOHOL :D

                  Soovitan siis enda firmamarki ka, Turboviina.
                  Teed poolese LV kahepeale ,kork maha ja mõlemad võtavad 1 lahmaka ( 250ml läinud) ,natuke aega krooksud ja soiud kui rõve LV on,siis paari minuti pärast uuesti lahmakaga pudel tühjaks. Sellele järgneb jalutuskäik õue/aknavahele , kus kimute paar suitsu ja siis ongi hea litt sees(mõneks ajaks :D)
                  Turboviin ajab asja siis ära kui näpud põhjas on .

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #519
                    Re: ALKOHOL :D

                    Ma arvan, et teil on tõsised alkoholi probleemid

                    Muruniitja tõi mulle lahjat Rootsi Õlut, ainult 2,4 kraadi aga üli hea maitsega õlu. Kahju, et siin selliseid ei müüda, kõik on mingid vikatid.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #520
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas EestiMats
                      Soovitan siis enda firmamarki ka, Turboviina.
                      Teed poolese LV kahepeale ,kork maha ja mõlemad võtavad 1 lahmaka ( 250ml läinud) ,natuke aega krooksud ja soiud kui rõve LV on,siis paari minuti pärast uuesti lahmakaga pudel tühjaks. Sellele järgneb jalutuskäik õue/aknavahele , kus kimute paar suitsu ja siis ongi hea litt sees(mõneks ajaks :D)
                      Turboviin ajab asja siis ära kui näpud põhjas on .
                      Ega sa Peokuningalt coachi ei ole saanud? :)

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #521
                        Re: ALKOHOL :D

                        meil tuli selline idee, et teha pulli pärast viagra päev ükskord joogisena, ja siis paraadi korraldada.

                        Pole raatsinud veel osta ainult

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #522
                          Re: ALKOHOL :D

                          muig.. viineripidu.. või on siis tüdrukud ka osalemas?

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #523
                            Re: ALKOHOL :D

                            viagra minuteada retseptiravim only? or am i wrong?

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #524
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas Rage
                              muig.. viineripidu.. või on siis tüdrukud ka osalemas?
                              no paraadil vast mitte, aga 8 tundi kõva ringi käia niisama ka mõttetu raiskamine


                              Algselt postitas donkament
                              viagra minuteada retseptiravim only? or am i wrong?

                              a ega narks ka lubatud pole ise küll ei tarbi

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #525
                                Re: ALKOHOL :D

                                seda teemat on hea lugeda. Vahepeal katus sõidab ära ja hakkan arvama et mul ehk väike alkoholi viga küljes aga pilk siia teemasse ja saan aru et täitsa kontrolli all on kõik veel. :D

                                Comment

                                Working...