Re: ALKOHOL :D
pigem just vanas eas hakata teenitud raha eest nautima kallemaid asju. Kui vanemate leiva peal või endal sissetulek väiksem kooli kõrvalt, siis niisama kuskil olengul mutta joomiseks kallemaid asju ostma ei hakka. Ühe õhtu peale üle 500 hakkama panna alko peale mulle ei meeldi :S. Ega ma iga õhtu endale bacardi razzi ja muud nutsi ostma ei hakka :).
Algselt postitas -andres-



Comment