ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #451
    Re: ALKOHOL :D

    taurus viinaga pooleks - üks teadis soovitada ;D

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #452
      Re: ALKOHOL :D

      kuulsin ka et see pidi nagu über nuts olema

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #453
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas andu_andu
        taurus viinaga pooleks - üks teadis soovitada ;D
        Ma olen nii teinud, et võtan poole liitrise(liitrise) klaasi, panen sinna kas bocki, taurust, presidendi kanget, saaremaa xi või mingit muud sarvikut ja viskan sinna 2-4 pitsi odavamat viina ja oi kuidas litib. Kui plaanid õhtut rahumeeli mööda saata, siis seda ei soovita, aga muidu mutta tõmbab ilusti.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #454
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas donkament
          Ma olen nii teinud, et võtan poole liitrise(liitrise) klaasi, panen sinna kas bocki, taurust, presidendi kanget, saaremaa xi või mingit muud sarvikut ja viskan sinna 2-4 pitsi odavamat viina ja oi kuidas litib. Kui plaanid õhtut rahumeeli mööda saata, siis seda ei soovita, aga muidu mutta tõmbab ilusti.
          Noorus on ilus aeg, saab igatemoodi kvaliteetsemalt ennast maani täis juua kui vaja :D.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #455
            Re: ALKOHOL :D

            kui suurt pohmakat veinid tekitavad?

            Comment

            • EGERT
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1042

              #456
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas variatsioon
              kui suurt pohmakat veinid tekitavad?
              no, kui võtad mingit krdi odavat peeti, nagu dreameri veinid või siis mingit kalifornia allveelaevapuhastajat (beringer jne), siis neli pudelit õhtu jooksul tekitab üsna seksika hommiku ;D

              Ma ise olen korra vist (no mingi grill ja värk oli) suure hurraaga suutnud õhtu jooksul ära libistada 5 pudelit punast, ja kui järgmine päev ca 15:32 ärkasin, oli esimene laks ujula+saun, enne end inimesena ei tundnud :)

              Seega, kui korralikult laksid, saad korraliku pohmaka ka. Üks-kaks pudelit ei tee midagi.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #457
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas variatsioon
                kui suurt pohmakat veinid tekitavad?
                mul lh2be kõht nendest lahti ja hommikuti on p2kapikud kirkadega aju kallal ...

                tilt on garanteeritud

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #458
                  Re: ALKOHOL :D

                  Oleneb ka millist juua, kas punast või valget(punane annab kõvema laksu ommikul minu arust ja panoss on garanteeritud)

                  Comment

                  • leho57
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 664

                    #459
                    Re: ALKOHOL :D

                    käisin just kergel reisil ning 5 päeva möödas kõiksugu alkoholi uimas. esimesel päeval läks rumm, teisel õlu, kolmandal rumm ja viin... neljandal veel viina ning viiendal jälle õlut.
                    muidugi olid rumm ja viin ikka kokteili näol

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #460
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas EGERT
                      no, kui võtad mingit krdi odavat peeti, nagu dreameri veinid või siis mingit kalifornia allveelaevapuhastajat (beringer jne), siis neli pudelit õhtu jooksul tekitab üsna seksika hommiku ;D

                      Ma ise olen korra vist (no mingi grill ja värk oli) suure hurraaga suutnud õhtu jooksul ära libistada 5 pudelit punast, ja kui järgmine päev ca 15:32 ärkasin, oli esimene laks ujula+saun, enne end inimesena ei tundnud :)

                      Seega, kui korralikult laksid, saad korraliku pohmaka ka. Üks-kaks pudelit ei tee midagi.
                      1. imo on beringer suht joodav vein.
                      2. ma olen nii lahja ka , et mulle on 2 pudelit juba paras kogus. 5 pudelit veini- wow......
                      üldiselt pole vein imo jook, mida liitrite kaupa kaanida viiciks.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #461
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas vsiu100
                        1. imo on beringer suht joodav vein.
                        2. ma olen nii lahja ka , et mulle on 2 pudelit juba paras kogus. 5 pudelit veini- wow......
                        üldiselt pole vein imo jook, mida liitrite kaupa kaanida viiciks.
                        Õige, kuidas saab veini liitrite kaupa juua, mingit magusat ehk tõesti ;D

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #462
                          Re: ALKOHOL :D

                          ma m2letan 3-4 aasta tagust hispaania reisi .. kütsin 5l sangria tünni endal sisse .. nii palju pole elus oksendand ja nii sitt pole ka kunagi olnd olla .,. jubedus. ... aga hispaanias oli hea koks .. mingi jää + mahl + sangria see oli kylll hea

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #463
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Õige, kuidas saab veini liitrite kaupa juua, mingit magusat ehk tõesti ;D
                            eiei, hea vein peab kõigepealt olema. seejärel peab olema grill 17-05...

                            Comment

                            • somka
                              Julm Donk
                              • Apr 2009
                              • 85

                              #464
                              Re: ALKOHOL :D

                              Kujutan ette kui juua ära 5 litra kodusaetud õunapeeti, ilmselt 2 päeva tuleks pikaliasendis olla ja vesi ka sees ei seisaks :)

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #465
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas somka
                                Kujutan ette kui juua ära 5 litra kodusaetud õunapeeti, ilmselt 2 päeva tuleks pikaliasendis olla ja vesi ka sees ei seisaks :)
                                mul sõber tegi ka seda. Tõmbasin nii deliiriumisse tatina mitu aastat tagasi, et jooksin ühest autolammutuse vanast puitaiast läbi ja üritasin oma koolil ühte akent sisse saada, aga mõlemal korral sain keskele puitraamile pihta ja siis panin jooksu
                                hommik oli ka jube

                                Comment

                                Working...