Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Hittisin 21 koha, no ei vea välja!
Starsis öises 3$ rebuys sain ka ruttu überstacki, aga jäin mingi 760, 630 said raha.
Primas lõpus blindisin välja, Starsis mängisin veic loosemalt ja lihtsalt ei hittinud ühtegi floppi ning lõpux leidis mu AQ kohe AK üles.
Trios elasin vähemalt kaks surma hetke üle, kui AK pidas Ace higha vastu 3 way all inis ja kui 88'ga all ini läxin ja lammas callis sama suure stackiga Q3s mind ära ja flop oli Q3, turn oli aga Jumalik 8.
Aga no lõpus olin lauas jälle mingite hiigelstackidega ja midagi ei hittinud ja minul ei olnud lootustki kedagi bluffida v.a All ini liigutusega , aga all in bluffe mulle ei meeldi harrastada.
Algselt postitas Uniquest
Starsis öises 3$ rebuys sain ka ruttu überstacki, aga jäin mingi 760, 630 said raha.
Primas lõpus blindisin välja, Starsis mängisin veic loosemalt ja lihtsalt ei hittinud ühtegi floppi ning lõpux leidis mu AQ kohe AK üles.
Trios elasin vähemalt kaks surma hetke üle, kui AK pidas Ace higha vastu 3 way all inis ja kui 88'ga all ini läxin ja lammas callis sama suure stackiga Q3s mind ära ja flop oli Q3, turn oli aga Jumalik 8.
Aga no lõpus olin lauas jälle mingite hiigelstackidega ja midagi ei hittinud ja minul ei olnud lootustki kedagi bluffida v.a All ini liigutusega , aga all in bluffe mulle ei meeldi harrastada.
Comment