*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maheaatom
    Grinder
    • Oct 2008
    • 958

    #406
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Paljud inimesed lihtsalt ei mõtle jätkusuutlikusele, mis on varakapitalismile omane tunnus. Kui n. ehitustööline, müügimees, ühe-hiti beib, algaja ettevõtja või kasvõi pokkerimängija hakkab ühekorraga hirmhästi teenima, siis sõidab paljudel lihtsalt katus ära. Arvavad, et see heaolu kestab igavesti - mersud, majad, kallid reisid, ohjeldamatud prassimised pidudel jne. Võetakse laene arvestamata tohutute intressikuludega ja ühel päeval avastatakse et ei suudeta teenida iseni niipalju, et intressikulusid katta. Tulemus on käes ja kui selline inimene haarab juba SMS-laenude järele, siis pole enam midagi lisada. Ja mind häirib siiani see, et siiani on meedia täis reklaame - laena, laena ja laena. JõuluSMS ja parem intress, kiire laen kohe kätte veelgi kiiremini, suurem summa laenuks ja tule kohe oma laenule järgi jne. Teatud poliitikud minu riigikogulasest klassivenna eestvedamisel küll võitlevad sellega, aga erilisi tulemusi pole. Selle foonil tekib küsimus, miks ei tohi Eestis meedias haamerdada näiteks online-kasiinode reklaamiga "tule ja duubelda kohe oma raha"?

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #407
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      lol sick graph

      [img width=400 height=225]http://www.tableratings.com/graph_profits.php?player=tripccc&opponent=&site=st ars[/img]

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #408
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Täna siis vist elu suurim pot

        Comment

        • gert23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #409
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas privador
          mhh nh privador0! arusaamatu move muidugi vastaselt

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #410
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            sa mängid 5/10 NL:D ?

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #411
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Ei mängi never,aga ,et lauda sattus selline donk nagu Bjud1,kes raha jagas,siis võtsin ka veica suurima variatsiooni ette.See Bjud1 kaotas mingi üle 10 buy ini ja seda on ka näha juba laua textuurist mis action käis,kui ühel on pea 12 buy inine stack

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #412
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas privador
                Ilus duubel privador

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #413
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  ilmselt dan hkaks peale harrington on cash games balla elu elama ja avastas peagi, et on bustolandis ja brabuse tehtud nanoblack bentleyle enam kütuserahapolnud

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #414
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas ok2aa
                    lol sick graph

                    [img width=400 height=225]http://www.tableratings.com/graph_profits.php?player=tripccc&opponent=&site=st ars[/img]
                    Statid minu databaasis: 11/1.1/2.2 - 15408 kätt. Steal: 3.2%, BB fold to Steal: 91%

                    Jutud räägivad, et ta 100NL regular aastast 2005 aga mulle ei mahu pähe, et kust krt tal raha tuleb? Rakeback teda eriti ei aita, kuna 300k käe peale maksnud ca 10k$ raket aga mänguline kahjum 15k. Ja need mehed mängivad väga palju, kuus alla 150k käsi kindlasti ei tule.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #415
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Äkki on mõni turna balla??

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #416
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas ranka
                        Statid minu databaasis: 11/1.1/2.2 - 15408 kätt. Steal: 3.2%, BB fold to Steal: 91%

                        Jutud räägivad, et ta 100NL regular aastast 2005 aga mulle ei mahu pähe, et kust krt tal raha tuleb? Rakeback teda eriti ei aita, kuna 300k käe peale maksnud ca 10k$ raket aga mänguline kahjum 15k. Ja need mehed mängivad väga palju, kuus alla 150k käsi kindlasti ei tule.
                        turnadelt suured summad obv :)

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #417
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas ok2aa
                          lol sick graph

                          [img width=400 height=225]http://www.tableratings.com/graph_profits.php?player=tripccc&opponent=&site=st ars[/img]
                          Sellel vennal on tõesti valus graph, mis tal viga on ;D
                          Ja kõik suuremad võidetud ja kaotatud potid on ainult paarid nagu, vb muud ei mängigi :D

                          Ja see -40k vend, sellel on ju ülisuured potid seal võidetud ja kaotatud, see vist lihtsalt kuskil kõrges stakesis gamblemas käinud ja sellepärast ongi pees.

                          Kuskil WSOPi ülekandes räägiti ju mingist vennast, kes lükkas endale miljonid kokku heads uppi mängides ja hiljem absull kõik maha gamblis, et mingi elugambler vend ;D

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #418
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            durrrr on haige vend.. see aasta on teeninud $5,178,100.35 ja mäniginud ainult 50k kätt

                            High stakesis vist üle 10ne laua eriti ei grindita?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #419
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              BB/100 6.43


                              Arvan, et tegu on eelkõige HU-ga, siis sel juhul käte arv polegi nii väike ning samuti winrate ei ole nii suur (h stakesi kohta muidugi sitaks hea). Ainuke, mis tundub jube on - 5m$ ja see on tõesti nii jube, et hakkab lausa alb.

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #420
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Algselt postitas ranka
                                siis mulle jõudis alles kohale, et mis haiget elu ma elan.
                                Õiget juttu panid ranka, aga sul poleks vaja vaevata olnud end, üsna selge oli juba enne su kirjatükki.

                                Comment

                                Working...