Parem hilja, kui mitte kunagi!
*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Triobeti standard jõulukalender:
Betsafe Latvija totalizators, spēļu automāti, live kazino & pokers. Pievienojies un saņem 20eur bezriska likmi un 20 bezriska griezienus spēlē Gates of Olympus!
Soovitan pilgu peal hoida ehk joppab ning on ka pokkerisõpradele midagi.
-
Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Ei saa naljast aru, liiga peen või liiga paks huumor?Algselt postitas ranka
Parem hilja, kui mitte kunagi!
Comment
-
Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Random pic. Meenutas dollarit, miski santa ka peal ning vaatasin, et ohoo detsember. Mõtlesin, et sobib kokku. Aga nääd eksisin. Juba esimene viga esimesel detsembril. Tõotab tulla hää kuu.Algselt postitas ESTPatrickEi saa naljast aru, liiga peen või liiga paks huumor?
Tegin ka eelmine kuu chati teema ning sain rämeda puumswithci osaliseAlgselt postitas Codeccihahahahahaha kuuks ajaks doomswitch gtd sulle
Comment
-
Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Sattusin lugema selle Absolute superuserite sündmuse kohta ja vaatasin youtubest videoid. Väga sick peaks mainima, vaadake, kes pole enne näinud.
Comment
-
Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
ärge mängige UB ja Absolutes, micros sellistel vendadel olekski kõige parem jaurata, keegi ei pane tähele mingi nl50 ntx... sama teema võib üldiselt olla ka mujal sitedel, vaadake, kus need registeeritud on... Mingid kukumukua saared, ilma igasuguse regulatsioonita jne...
Comment
-
Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Vot see oleks üks äärmiselt loll vend, kes mängiks teiste kaarte nähes NL50's.Algselt postitas marguzz22ärge mängige UB ja Absolutes, micros sellistel vendadel olekski kõige parem jaurata, keegi ei pane tähele mingi nl50 ntx... sama teema võib üldiselt olla ka mujal sitedel, vaadake, kus need registeeritud on... Mingid kukumukua saared, ilma igasuguse regulatsioonita jne...
Comment
-
Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Algselt postitas TaaviKVot see oleks üks äärmiselt loll vend, kes mängiks teiste kaarte nähes NL50's.
miks loll? Keegi ei pane tähele, grindiks rahulikult endale br kokku, või nl100, vana läks brodega mängima, kes vaatasid wtf ja tõmbasid ta vahele UB ja AB mängivad ainult idioodid nüüd, 1ki norm. pokkerisõber, kellel raha maha visata plaanis ei ole seal igatahes ei jända.
Comment
-
Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Mõtle veidike. Kui sul oleks võimalik näha kõikide mängijate kaarte kõikides laudades, siis miks sa peaksid kasutama seda "annet" kuskil vähetootvates NL50 laudades. Aga olgu, ütleme, et sa omadki seda "annet" ja tõesti lähed NL50 mängima. Teadagi on iga inimene raha peale ihne ja ma olen üsna kindel, et see max 1K$ päevas ei rahuldaks sind ammugi ära, kui sa tead, et sa võiksid 10-100 korda rohkem teenida kõrgemates laudades. Põhjus, miks nad cheatimisega vahele jäid oli ilmselgelt lausidiootsus. Nad lihtsalt mõtlemata üritasid igat potti võita. Kui mul oleks võimalik näha teiste kaarte, siiis käituksin ma nii, et kõigepealt hooraks kiiresti bankrolli endale kokku ja siis läheksin kiirelt kuhugi NL5000 lauda ja mängiksin oma A-game'i, mis tähenda, et oma vp$ip ja preflop raise'i hoiaksin TAG mängijale vastaval tasemel ja kasutaksin seda "annet" enamjaolt vaid bluffimisel, kui näeksin, et saan kergelt poti endale. Kui vähegi hoolikamalt mängida ei saa keegi aru, et tegemist on superuseriga.Algselt postitas marguzz22
miks loll? Keegi ei pane tähele, grindiks rahulikult endale br kokku, või nl100, vana läks brodega mängima, kes vaatasid wtf ja tõmbasid ta vahele UB ja AB mängivad ainult idioodid nüüd, 1ki norm. pokkerisõber, kellel raha maha visata plaanis ei ole seal igatahes ei jända.
Comment
-
Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
60 minutit.
Comment
Comment