*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #571
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    mis on ongame hea regulari stats 1/2 mängus umbes?

    Comment

    • peokuningas
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 444

      #572
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      TÄIESTI V*TTUS!!!!
      ÕHTUNE SESS +150$. SIIS MAGASIN 2H JA NÜÜD 3H MÄNGINUD JA -900$
      IGAST POOSIST LÜKATAKSE NII ÄRA ET LAUSA JUBE!

      SEE KUU -1500$, KUSJUURES CASH VIST MISKI -1800$ VMS

      POLE ELU SEES SELLIST DOWNSWINGI OLNUD

      SELLE TULEMUSEL MUIDUGI MÄNG KA TOTAALSELT LAGUNENUD JA KAOTAN JÄJREST ROHKEM

      VARSTI BUSTO KA

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #573
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Mul on Cash just stabiilne see kuu, täna võtsin teise shoti NL50's PS'is ning tuli +150, nüüd vist saan PS'is kah NL50 käima loodetavasti :P

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #574
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas ESTPatrick
          mis on ongame hea regulari stats 1/2 mängus umbes?
          Küll ikka suruvad Starsi mehed, tulge proovige, siin seinast seina

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #575
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas peokuningas
            TÄIESTI V*TTUS!!!!
            ÕHTUNE SESS +150$. SIIS MAGASIN 2H JA NÜÜD 3H MÄNGINUD JA -900$
            IGAST POOSIST LÜKATAKSE NII ÄRA ET LAUSA JUBE!

            SEE KUU -1500$, KUSJUURES CASH VIST MISKI -1800$ VMS

            POLE ELU SEES SELLIST DOWNSWINGI OLNUD

            SELLE TULEMUSEL MUIDUGI MÄNG KA TOTAALSELT LAGUNENUD JA KAOTAN JÄJREST ROHKEM

            VARSTI BUSTO KA
            Mis plaanid on, kas limiidis alla lähed, kui roll väga väikseks jääb või riskid ja vaatad, mis homne päev toob? Postita mõned käed ka, tahaks näha, mis toimub.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #576
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Mis tasemel mängid peokunn? NL100?

              Comment

              • peokuningas
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 444

                #577
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                no rolli ikka miski 6,7K$ veel alles. Seega suht piisav NL100 ja NL200 mängimise jaoks. Kui 5K$ peale lendan, siis NL200 enam ei mängi.

                Hekel öine sess juba -1200$ :S
                Peaks vist ära lõpetama, a tiltis pole üldse ja päris debiilsusi ei tee veel...

                Miskil sitasel turnal sain just 13. koha ja 35$. Very nice
                Esikohale 1K$ oleks kukkunud.

                Comment

                • peokuningas
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 444

                  #578
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Aitas ka tänaseks ja võimalik et üldse pokkerist. Peab tõsiselt istuma ja mõtlema, kas see **** on seda närvi ja ajakulu väärt.

                  Tänaöine sess siis ca -1450$. Kokku kuu seis -2K$. Kusjuures viimase nädala jooksul cash -2500$

                  Lõpus veel paar mahedat laksu.
                  NL200:
                  99 buttonil. Ees limp. Panin 10$. Flop 972, 2 ristit. SB donkas, ma raise. Igatahes nupud sisse. QQ vastas. Turn Q :S

                  Siis teises NL200 lauas.
                  CO-lt KJo. Raisen 8$. SB callib. Flop QJ4. Ta check, ma 12, ta call. Turn J. Ma 28. Ta call. River Q. Ta 83$. Foldimise koht, a keegi ei foldi ju full house :D AQ vastasel.

                  Täna veel mahedaid beate.
                  JJ. Flop AJx. Nupud sisse. Vastas AA. Nice hand sir
                  Siis korra AJ-ga sain 2 paari ja lasin vastasel riverisse oma 65-ga masti tõmmata

                  Siis QQ. NL200. Ees 2 limperit. Ma suht vihane, sest just oli see AJ käsi. Panin 18$. 1 mõtleb ja callib. Flop AJx. Check-check, Turn blank. Ma panin 1/2. Ta call. River Q. Shovesin ja mõtlesin, et kui siga nüüd oma Ax-ga callib siis nunnu. Callis. KT obvious. Reload.

                  Siis sain halfstacki ja shortie vastu AQ5 flopil AK vs A8 vs AT nupud sisse. Riverisse 8 ja pot halfile.

                  Lisaks see downswing mängule räigelt mõjunud ja koledaid käsi ikka ka mahedalt. Peangi homme selge peaga uurima ja analüüsima.


                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #579
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Täna siis lõpux mängisin tournamendi algust nagu donkament ja kohe tasuti mind final tabeliga. Aga noh, pärast seda kui AA crackisin vägeval moel, siis hakkasin asja natuke korralikumalt võtma ning peagi tegi mingi Eesti donk mulle flush drawga double. Ning nagu sellel tourneyl tavaks, kui mu stack üle 25k läheb, siis jõuan final table.
                    Mängisin sealtmaalt krdi hästi ja julgelt ning tourna lõpufaasi kvaliteet oli ka üx parim, mis näinud olen, polnud mingeid õhuga floatereid ning bette respectiti.
                    2 viimase laua hetkel oli üx **** laks ka, kui mingi lammas oli just surmasuust pääsenud JJ vs AA ning tõstsin AK'ga 4x BB , mis oli pool tema stacki ja otsustas KQ shoveda ning sai Q tra!
                    See võttis 1/3 mu stackist. Aga hiljem see sama lammas lükkas 33 all ini, kui mul QQ ning sain oma chipsid tagasi. Olin juba enne final tabelit shortie ning siis tuli TT UTG, tõstsin 4xBB, mis oli 1/3 mu stackist ja BB callis, flop oli 8 high ning lükkasin ülejäänud kohe sisse, wtf 10 8 oli mind callinud ning vahetas minuga stacki seisu ära ja läx ise shortieks.
                    Siis algas final tabel see vend kadus ning olime 5, ning siis jäi meid 4 ja olin jälle kõige väixem. Suutsin end vahepeal preflop raisedega ka kolmandaks saada, aga üx hea mängija sai siis järsku suure stacki ning suure stackina enam ta ei lasknud mul blinde võtta ja lendas suht tihti all ini selle peale ning kahanesin jälle.
                    Final table oli siis suht kaua kestnud ning foldisin eelmine käsi just A4 mõeldes, NO NATUKE OOTAN VEEL ning järgmine käsi kohe A10s, polnud varem all ini läinud ning esimene all in final tabelis ja sepp insta callis mind K10'ega. Hea vaatepilt oli, seniks kuni floppi nägin.
                    Aga selle öise 3$ rebuy tournamendi rahasse jõudmine on mul vist mingi 80% ja final table 30% vms, sest olen seda mänginud vb 10-12 korda ja 4 final tabelit. Ning üx rahasse mittejõudmine oli AA'ga neljandalt kohalt preflopist AJ vastu bubble.

                    Aga enda tourna mängimise juures avastasin seda, et pean lihtsalt julge olema , kui mu M on üle 10 ning oskan õiges kohas potte maha võtta küll.
                    Bah, aga võita tahax siiski :)

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #580
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Lisaks see downswing mängule räigelt mõjunud ja koledaid käsi ikka ka mahedalt. Peangi homme selge peaga uurima ja analüüsima.
                      Selge peaga ikka käed yle vaatama.Mul vahest ka peale miinussessi et donkasin kõik maha.Aga käte vaatamisel selgub,et ikka oli halb jooks

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #581
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        tra, panin telefoni t88le ja pin blokeeritud ja küsib puk kood. kuidas saab end ikka nii sodiks juua :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #582
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          rofl ja nyyd meenus, et miski aeg olime nii koomas ja lendasime kasinni ning sisse ei saanud. obv takso ja lendasime minu juurde dokumendi järgi, tuppa jõudes käisin kusel ja lendasin tagasi taksosse ja linna ning dokut ei võtnudki. Kasinni minemata ei jää ning sama ring kohe tagasi.

                          Comment

                          • leits

                            #583
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            596 flopil KK vs 86 AI.. vanapeer tõmbas oma 6 riverisse ära ... lakbox peab poistel no ...


                            eht kuu (y)

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #584
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas leits
                              596 flopil KK vs 86 AI.. vanapeer tõmbas oma 6 riverisse ära ... lakbox peab poistel no ...


                              eht kuu (y)
                              Jep ja nüüd vanapeerul 30k ja saab oma agressiivset stiili hästi ära kasutada suure stackiga, sealt võib midagi head tulla.

                              Comment

                              • Uniquest
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 615

                                #585
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Algselt postitas ranka
                                rofl ja nyyd meenus, et miski aeg olime nii koomas ja lendasime kasinni ning sisse ei saanud. obv takso ja lendasime minu juurde dokumendi järgi, tuppa jõudes käisin kusel ja lendasin tagasi taksosse ja linna ning dokut ei võtnudki. Kasinni minemata ei jää ning sama ring kohe tagasi.
                                Hästi paned... ;D

                                Comment

                                Working...