*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tonis
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 334

    #586
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas ranka
    rofl ja nyyd meenus, et miski aeg olime nii koomas ja lendasime kasinni ning sisse ei saanud. obv takso ja lendasime minu juurde dokumendi järgi, tuppa jõudes käisin kusel ja lendasin tagasi taksosse ja linna ning dokut ei võtnudki. Kasinni minemata ei jää ning sama ring kohe tagasi.
    lol ;D

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #587
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      ma ei mäleta mis mulli ma ajasin, aga mulle turva toonitas, et mul dokumneti vaja pole ja selles slotiurkas on see hea strateegia, et kiirelt sisse, kõva häälega tere ja juba libistad raha masinasse, enne, kui midagi keegi küsib, kuigi neid slotte ei taha üldse mängida, ilgelt igav ikka

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #588
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        tegin terassil 1 suitsu, läpakas käe otsas.ranka sul oli õigus - selle jaoks on käelihast ja koormarihmasid vaja.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #589
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas vsiu100
          tegin terassil 1 suitsu, läpakas käe otsas.ranka sul oli õigus - selle jaoks on käelihast ja koormarihmasid vaja.
          ROFL

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #590
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Ranka - kas see 1-päevane ban PokerStarsist on osa su tilt-management`ist?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #591
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas CTXrix
              Ranka - kas see 1-päevane ban PokerStarsist on osa su tilt-management`ist?
              Ei ja jah.

              Hetkel bännisin end ära, kuna läks rajumaks joomaks ning ei tahaks hommikul end leida arvuti taga magamast ja cashieris nullike vastu vaatamas. Usun, et see kunagi päästab mu "elu", kui nii käitun :) Hea näitena võib tuua, kui eelmine kord peokunniga jõime, siis hommikul ärgates olid TrioBet'is 200NL HU lauad lahti.. Ise me midagi ei mäletanud, et oleksime mänginud aga HandHistory rääkis hoopiski teist juttu.. Seega parem karta, kui kahetseda ja 24 tundi bänni ei tee mitte kunagi halba!:)

              Teiseks on ka konto siis suht safe ja mitte keegi ei saa su kontole ligi, et seal siis meelega või kogematta sigadusi korraldada.

              Samuti tundub mulle väga naljakana asjaolu, et suurtemate pokkersaitidel hoitav raha võib ületada mitu korda mõne väiksema panga rahaportfelli aga millegipärast erinevalt pankades on enamus pokkerisaite turvatud ainult ühte kindla parooliga ja kui keegi peaks sinna ligi saama, siis raha kaob "jälgedeta" mõne minutiga.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #592
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas ranka
                rofl ja nyyd meenus, et miski aeg olime nii koomas ja lendasime kasinni ning sisse ei saanud. obv takso ja lendasime minu juurde dokumendi järgi, tuppa jõudes käisin kusel ja lendasin tagasi taksosse ja linna ning dokut ei võtnudki. Kasinni minemata ei jää ning sama ring kohe tagasi.
                ROFFLL.. kus kasinnis te seal talnas käite? Reval parkis?


                Ja imelik küll. Muidu on ikka pin kaardid ja asjad. Imo võiks kah olla pin kalkulaatorid ja id kaardiga sisselogimine :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #593
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas antnx
                  ROFFLL.. kus kasinnis te seal talnas käite? Reval parkis?

                  Ja imelik küll. Muidu on ikka pin kaardid ja asjad. Imo võiks kah olla pin kalkulaatorid ja id kaardiga sisselogimine :D
                  Ma Tallinnas ainult park kasinnis olengi käinud :) Aga seekord jõime ikka peksupealinnas - Pärnus - ja olekski äärepealt nädalavahetusest suveniiriks sinika saanud :)

                  Ja Starsis pidi midagi taolist tulema.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #594
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Ei ja jah.

                    Hetkel bännisin end ära, kuna läks rajumaks joomaks ning ei tahaks hommikul end leida arvuti taga magamast ja cashieris nullike vastu vaatamas. Usun, et see kunagi päästab mu "elu", kui nii käitun Smiley Hea näitena võib tuua, kui eelmine kord peokunniga jõime, siis hommikul ärgates olid TrioBet'is 200NL HU lauad lahti.. Ise me midagi ei mäletanud, et oleksime mänginud aga HandHistory rääkis hoopiski teist juttu.. Seega parem karta, kui kahetseda ja 24 tundi bänni ei tee mitte kunagi halba!:)

                    Teiseks on ka konto siis suht safe ja mitte keegi ei saa su kontole ligi, et seal siis meelega või kogematta sigadusi korraldada.

                    Samuti tundub mulle väga naljakana asjaolu, et suurtemate pokkersaitidel hoitav raha võib ületada mitu korda mõne väiksema panga rahaportfelli aga millegipärast erinevalt pankades on enamus pokkerisaite turvatud ainult ühte kindla parooliga ja kui keegi peaks sinna ligi saama, siis raha kaob "jälgedeta" mõne minutiga.
                    Täpselt ma ei julge isegi naxeriga ja ta lohhgambleritega jooma hakata ,sest mine sa tea,äkki ajatakse mulli ja täis peaga ei panegi tähele kui juba high stakesi mängin naxeri õhutusel...

                    Muuseas oled täheldanud ka häid regulare,kes mõnel päeval mängivad eriliselt loosilt ja koledalt ja kogu oma kuu teenistuse yhe joomaõhtuga ära nullivad:)

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #595
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas privador
                      Täpselt ma ei julge isegi naxeriga ja ta lohhgambleritega jooma hakata ,sest mine sa tea,äkki ajatakse mulli ja täis peaga ei panegi tähele kui juba high stakesi mängin naxeri õhutusel...

                      Muuseas oled täheldanud ka häid regulare,kes mõnel päeval mängivad eriliselt loosilt ja koledalt ja kogu oma kuu teenistuse yhe joomaõhtuga ära nullivad:)
                      u r so awesome :o

                      hakka pnewsi chatis käima plz

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #596
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas ranka
                        Ei ja jah.

                        Hetkel bännisin end ära, kuna läks rajumaks joomaks ning ei tahaks hommikul end leida arvuti taga magamast ja cashieris nullike vastu vaatamas. Usun, et see kunagi päästab mu "elu", kui nii käitun :) Hea näitena võib tuua, kui eelmine kord peokunniga jõime, siis hommikul ärgates olid TrioBet'is 200NL HU lauad lahti.. Ise me midagi ei mäletanud, et oleksime mänginud aga HandHistory rääkis hoopiski teist juttu.. Seega parem karta, kui kahetseda ja 24 tundi bänni ei tee mitte kunagi halba!:)
                        Rsk. Täpselt sama olukord toimub elus krediitkaardiga. Ma ei vea seda neverever endaga kaasa klubidesse, ega kuhugi joomingule. Kui rahakotis mingi summa kaasas, siis arvestad, et ala kui täispeaga kellelegi välja teed või niisama maha tripid, siis pole midagi, kuid kui hommikul krediitkaardilt 0 vastu vaatab (ma õnneks miinustesse tudengikaardiga minna ei saa), siis ei ole see eriti meeldiv. Ja kontoajaloost vahivad vastu sulle numbrid 150.-,100.-,150.- Club Hollywood.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #597
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas -andres-
                          Rsk. Täpselt sama olukord toimub elus krediitkaardiga. Ma ei vea seda neverever endaga kaasa klubidesse, ega kuhugi joomingule. Kui rahakotis mingi summa kaasas, siis arvestad, et ala kui täispeaga kellelegi välja teed või niisama maha tripid, siis pole midagi, kuid kui hommikul krediitkaardilt 0 vastu vaatab (ma õnneks miinustesse tudengikaardiga minna ei saa), siis ei ole see eriti meeldiv. Ja kontoajaloost vahivad vastu sulle numbrid 150.-,100.-,150.- Club Hollywood.
                          5 aastat elasin ilma pangakaardita, kuna PIN-i kogu aeg unustasin ära ju! Rekord oli see, et sain kaardi ja miski 2-3 päeva ning PIN ununes ja kadus ning sinna see läks. Siis loobusin kaardidest ning rahasid kandsin läbi neti või võtsin otse pangast välja... No ebamugav oli, et otsida kedagi, kellele kanda jne. AGA asjad olid korras.

                          Nüüd teist kuud pangakaart ning kulud on kasvanud tohutult! Eriti veel joomingutele kulunud arved ja tänu sellele ei ole enam haruldus, et õhtuga kulub 4-5k eeke :S Ja selles ei ole ka kasu, et "oh jätan täna kaardi koju", sest ma eriti kaine peaga peole ei lähe ning enne pidu tuleb teha väiksed "eelkeevitus joogid" ja kui tuju sees, siis sittagi sulle su lubadused meenuvad... Hommikul muidugi ei meenu (ega tahagi meenutada) kus käidud, mida tehtud ja palju kulutatud...

                          Tõenäoliselt lähen oma vanasse "rütmi" tagasi ning hävitan kaardi... Vahest ajab närvi, kui kiirelt raha vaja aga elasin 5 aastat üle, elan ka järgmised 50 :) Ja teise kätte hoiule pole ka mõtet anda, sest varem või hiljem see kaart satub tagasi mu enda kätte :)

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #598
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            ise ka sulamees selles suhtes, et peale korraliku põhja tegemist töötab aju täiesti teistmoodi. Olen oma rõdu ukse taga seisnud ja üritanud ise jumala koomas olles venda mõtte jõul ust avama kutsuda, kes magab teisel korrusel ja pole lootustki et kuuleb klopsimist. Lihtsalt toetusin seina peale ja ise siiralt uskudes mõtlesin, et no kuule juba ja tee uks lahti. Tel oli kutu. Ise olin samal päeval seisva autoga avarii teinud ja jala välja väänanud, teisest linnajaost koju longanud. Särk veel oli seljas nii et üks käsi paljas, ühest käisest pea läbi ja kaelusest käsi läbi, selle peal korralikult dressikas

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #599
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas jrgn hell
                              ise ka sulamees selles suhtes, et peale korraliku põhja tegemist töötab aju täiesti teistmoodi. Olen oma rõdu ukse taga seisnud ja üritanud ise jumala koomas olles venda mõtte jõul ust avama kutsuda, kes magab teisel korrusel ja pole lootustki et kuuleb klopsimist. Lihtsalt toetusin seina peale ja ise siiralt uskudes mõtlesin, et no kuule juba ja tee uks lahti. Tel oli kutu. Ise olin samal päeval seisva autoga avarii teinud ja jala välja väänanud, teisest linnajaost koju longanud. Särk veel oli seljas nii et üks käsi paljas, ühest käisest pea läbi ja kaelusest käsi läbi, selle peal korralikult dressikas
                              ROFLFOROFLFLLFLFLFLFLFLFLFLFLF

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #600
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Mul jäi tuttav Pärnu rannas magama ja ärkas Poolas. Huvitav kogemus.

                                Comment

                                Working...