nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #406
    Re: nutitelefonid

    Hm, mul on Diiliga 8€/kuu. 1000 minutit kõikidesse võrkudesse, piiramatu nett + 100 sms. Küsi seda pastilaa
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #407
      Re: nutitelefonid

      selline küsimus, et kas oskaksite soovitada mõnda nutikat millel on 2 sim kaardi võimalus ja aku peaks 10+ päeva? mul hakkab oma telefonil aku läbi saama ja peaks uue tel ostma.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #408
        Re: nutitelefonid

        digi - septembri, oktoobri ja maikuu numbris on. htc desire 500.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #409
          Re: nutitelefonid

          Kahtlen, et mõne nutika aku 10+ päeva kestab.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #410
            Re: nutitelefonid

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            Hm, mul on Diiliga 8€/kuu. 1000 minutit kõikidesse võrkudesse, piiramatu nett + 100 sms. Küsi seda pastilaa
            Kuidas nii said? Mul on sama pakett sama hinnaga, aga mobiilset Internetti on ainult 5GB kuus.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #411
              Re: nutitelefonid

              helistati ja pakuti, olin elisas tol ajal
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #412
                Re: nutitelefonid

                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                Kahtlen, et mõne nutika aku 10+ päeva kestab.
                This, akud ikka enamustel ülisitad.
                Viie aku peab mul lagi 3p ja see ka siis kui nr2el olles temple runi ei mängi.
                Ei ole kuulnud küll, et isegi nädala aega kellegil vastu peab.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #413
                  Re: nutitelefonid

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Kuidas nii said? Mul on sama pakett sama hinnaga, aga mobiilset Internetti on ainult 5GB kuus.
                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  helistati ja pakuti, olin elisas tol ajal
                  Ma arvan, et eksid NikiTheOne. EMT/DIIL pole ühtegi piiramatu andmesidega netti. Kõigil on mingisugune piirang ja ma arvan, et sul on see 5GB nagu ka Faboulusel.

                  // Ilmselt söödeti ette kui piiramatut paketti nagu enamus op. seda teevad aga tegelt on ikkagi piirang peal kui tingimusi lugeda.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #414
                    Re: nutitelefonid

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Ma arvan, et eksid NikiTheOne. EMT/DIIL pole ühtegi piiramatu andmesidega netti. Kõigil on mingisugune piirang ja ma arvan, et sul on see 5GB nagu ka Faboulusel.

                    // Ilmselt söödeti ette kui piiramatut paketti nagu enamus op. seda teevad aga tegelt on ikkagi piirang peal kui tingimusi lugeda.
                    Nii on. Kui ei hotspoti vms, siis lihtsalt mobiiliga ei saa seda mahtu täis.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #415
                      Re: nutitelefonid

                      Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                      Nii on. Kui ei hotspoti vms, siis lihtsalt mobiiliga ei saa seda mahtu täis.
                      Õigus teil, eksisin.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #416
                        Re: nutitelefonid

                        Lapsel varastati S2 ära, kas soti eest saab midagi, põhiliselt mängimiseks?

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #417
                          Re: nutitelefonid

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Lapsel varastati S2 ära, kas soti eest saab midagi, põhiliselt mängimiseks?
                          Telia Eesti – terviklikud mobiili-, interneti-, TV- ja IT-lahendused nii eraisikule kui ettevõttele. Kõik mugavalt ühest kohast.


                          EMT-s on 139€, võib-olla kuskilt mujalt saab ka odavamalt.

                          Raudvara poolest on võimsam kui iPhone 4S.

                          Comment

                          • Skyline
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 510

                            #418
                            Re: nutitelefonid

                            Windowsphonega küll mänge ei mängi

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #419
                              Re: nutitelefonid

                              Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                              Windowsphonega küll mänge ei mängi
                              Here's a few to get you started

                              The center of the Windows Universe - featuring news, reviews, help & tips, buyer guides, forums & accessories. Buyer's guides to help you find the best accessories for you. Jump in for a review of upcoming Xbox games or consoles. Troubleshooting issues you may run into with Windows 10 or Windows 11, no matter how small or difficult.


                              Here's a few (hundred thousand) more

                              Comment

                              • Skyline
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 510

                                #420
                                Re: nutitelefonid

                                vs android ja ios on see törts

                                Comment

                                Working...