nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #376
    Re: nutitelefonid

    Keegi teab milles asi võib olla kui iPhone 4s Siri puudu on? Settings-General-Siri on sisse lülitatud, aga appide alt seda kusagilt ei leia. Proovisin telefoni välja-sisselülitamist ka, aga see ka ei aita.

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #377
      Re: nutitelefonid

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      Keegi teab milles asi võib olla kui iPhone 4s Siri puudu on? Settings-General-Siri on sisse lülitatud, aga appide alt seda kusagilt ei leia. Proovisin telefoni välja-sisselülitamist ka, aga see ka ei aita.
      Kodunupul pead sõrme peal hoidma mõned sekundid.general-accessibility-voiceover peab välja lülitatud olema

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #378
        Re: nutitelefonid

        Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
        Kodunupul pead sõrme peal hoidma mõned sekundid.general-accessibility-voiceover peab välja lülitatud olema
        http://manuals.info.apple.com/MANUAL...utusjuhend.pdf
        ty

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #379
          Re: nutitelefonid

          Mis on parim nutikas kuni 350 euri hinnaklassis?

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #380
            Re: nutitelefonid

            Algselt postitas bluelite Vaata postitust
            Mis on parim nutikas kuni 350 euri hinnaklassis?
            jutud liiguvad, et nexus 4.

            endal on, enamjaolt rahul. Natuke imelikke spotte on ekraanil, mis ei taha töötada, kuid see arvatavasti ekraanivahetusest, sest pann kukkus peale

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #381
              Re: nutitelefonid

              Algselt postitas bluelite Vaata postitust
              Mis on parim nutikas kuni 350 euri hinnaklassis?
              Just otsisin säästu-nutikat, isegi veidi odavamas klassis. Võtsin lõpuks €230 eest HTC Desire 500 Dual-SIM, tundub päris asjalik, [digis] sai ka 4 tärni. Reso aint veidi lahja, muu ok.

              Motorolasid kiidetakse kõvasti, väidetavalt best bang for buck, aga Eestis neid eriti (või üldse mitte) ei liigu.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #382
                Re: nutitelefonid

                htc desire x on veits 200+, päris muhe
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #383
                  Re: nutitelefonid

                  mul mingi 1,5a htc evo 3d. kui net taga ja ca 3-4x tunnis fb, foorumit, uudiseid sirvida, siis aku üle 4h vastu ei pea. ongi see normaalne?

                  samsung s3 on plaanis võtta.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #384
                    Re: nutitelefonid

                    no osta uus aku. 10 dollarit.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #385
                      Re: nutitelefonid

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      no osta uus aku. 10 dollarit.
                      ei usu, et akus asi. ilma netita peab 2 ööpäeva, täpselt nagu uuenagi pidas.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #386
                        Re: nutitelefonid

                        no ma oma HTC just ostsin uue aku ja on jälle nagu vanasti. Koos netiga 2 tööpäeva peab ilusti vastu. Ilma netita vist 3-4.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #387
                          Re: nutitelefonid

                          Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                          Mis on parim nutikas kuni 350 euri hinnaklassis?
                          Peaks kärama küll http://www.ibuygou.com/crazy-discount/?hb=eur

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #388
                            Re: nutitelefonid

                            Huawei Ascend P6, EMT hind 399.-

                            Arvamusi?

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #389
                              Re: nutitelefonid

                              Konkreetse mudeli kohta ei oska kommenteerida, aga Huawei on very serious player mobiiliturul. Ainult USA-st on Apple ja Google nad eemal suutnud hoida (mingi bullshit excuse national security-ga seoses). Mujal maailmas crushib täielikult.

                              Mul on üks teine Huawei Ascend mudel ja väga rahul sellega.
                              Last edited by Strawberry; 27.10.13, 19:44.

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #390
                                Re: nutitelefonid

                                Olen ka siiamaani Huawei telefonide kohta ainult positiivset kuulnud ja tulevikus arvatavasti kui S3 vaja välja vahetada siis vaatan ka sinna poole.

                                Comment

                                Working...