Re: nutitelefonid
Keegi teab milles asi võib olla kui iPhone 4s Siri puudu on? Settings-General-Siri on sisse lülitatud, aga appide alt seda kusagilt ei leia. Proovisin telefoni välja-sisselülitamist ka, aga see ka ei aita.
Keegi teab milles asi võib olla kui iPhone 4s Siri puudu on? Settings-General-Siri on sisse lülitatud, aga appide alt seda kusagilt ei leia. Proovisin telefoni välja-sisselülitamist ka, aga see ka ei aita.
Comment