nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #391
    Re: nutitelefonid

    Mu neiul kaks huaweid olnud, oli väga rahul, ainult et üks ei pidanud asfaldi põrketestile vastu ja teine ei pidanud veetestidele vastu:) Nüüd ostis HTC.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #392
      Re: nutitelefonid

      Mis sellest arvate? https://phonebloks.com/idea/
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #393
        Re: nutitelefonid

        Neil oli mingi miiting telefonitootjatega. Ja Motorolal tekkis huvi selle vastu. Ehk hakkab mingiaeg nägema mingit toodangut :)
        Ise ootan Google nexus 5 väljatulemist. USA-sse ja peaks lähipäevil tulema, aga kahjuks ei tea milla Eestisse. Eks peab siis ootama ja lootma et varsti -

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #394
          Re: nutitelefonid

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          Mis sellest arvate? https://phonebloks.com/idea/
          See on scam.

          BUILD THE PROJECT

          With all this amazing support we want to take it to the next step. We found a good partner and we are going to build an open-source online platform so you can help developing it.

          It is a new way of designing and making phones.
          Donate now

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #395
            Re: nutitelefonid

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            Mis sellest arvate? https://phonebloks.com/idea/
            Moto says it wants to do for hardware what Android has done for software - create a phone whose independent parts can be upgraded and developed.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #396
              Re: nutitelefonid

              Soovitan LG P690, käis kevadel läbi pesumasina, suvel oli 3 päeva vihma+päikse käes. Aku on veidi paisunud ja tagumine korpus ei sulgu kuid works like a charm. Noh, peaaegu...

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #397
                Re: nutitelefonid

                kuna tele2 olematust levist looduses lõplikult siiber, siis kas EMT võrku on sellest soodsamat paketti, kus mingi mõistlik kogus tasuta netti ja kõneaega ka (siinsed 1000 minutit ja 1000 smsi tunduvad overkill) https://www.diil.ee/paketid/maksidiil ? mingeid numbrivahetuste superdiile kuidagi ka veel tehakse üldse?

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #398
                  Re: nutitelefonid

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  kuna tele2 olematust levist looduses lõplikult siiber, siis kas EMT võrku on sellest soodsamat paketti, kus mingi mõistlik kogus tasuta netti ja kõneaega ka (siinsed 1000 minutit ja 1000 smsi tunduvad overkill) https://www.diil.ee/paketid/maksidiil ? mingeid numbrivahetuste superdiile kuidagi ka veel tehakse üldse?
                  Ma sain foorumi kaudu 5 eurot vist kokku kõik. Nett plus 100 sms-i. Kõned 0.01 euri minut. Kui just 1000 minti kuus ei räägi siis peaks soodam tulema.

                  Kasutaja Buildup
                  edit. Tundub et standardpakkumine. https://www.diil.ee/paketid/netidiil
                  Last edited by Oliverk; 01.11.13, 13:49.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #399
                    Re: nutitelefonid

                    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                    edit. Tundub et standardpakkumine. https://www.diil.ee/paketid/netidiil
                    tyty. miskipärast ei pannudki seda tähele

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #400
                      Re: nutitelefonid

                      Kle pastilaa, kuidas linnas muidu Tele 2l levi on ja 3g???
                      Ise olen elisas ja just helistati eile Tele2st ja kutsuti üle. Mõtlesin, et võiks proovida. Kuna ise elisas juba 10+aastat old ja midagi ise nad mulle ei paku. Hetkel muidu see nutikalt piiramatu 5 pakett seal. Ja ütleks viimasel ajal kesklinnas kuidagi väga sitt levi, kui 3g sees. Kõned katkevad pidevalt.
                      Tele2-le ütlesin, et las helistavad esmaspäeval tagasi, kuna selleks ajaks otsustan ära.
                      Pakkusid siis kahele inimesele järgmist---omavahel kõned tasuta, 10h teistesse võrkudesse tasuta ja kokku 5,60€ kuus + netti (kõige väiksema kiirusega nett ( sama nett endal elisas praegu) 2,2€ inimese kohta piirangut ei tea sellel).

                      Ei teagi nüüd, mida otsustada......
                      Kui härra väidab siin levi kohta sellist asja :).

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #401
                        Re: nutitelefonid

                        nett võiks ikka paar mb/s ikka vähemalt olla imo. aga jah - tele2 linnas vast suht sama mis muud. aga linnast väljas on kohti, kus ei kannata mingit kriitikat. ja kui sa vähemalt korra kuus ringi kolad kuskil ikka, siis mulle hakkas see närvidele käima ikka

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #402
                          Re: nutitelefonid

                          Elisal jah 1mb/sek nett aga tele 2l vaatan, et on 2mb/sek.
                          Aga tnx sheff!
                          Vast proovin seda Tele2te pulli pärast.
                          Eks Elisa mind niisama ka ära ei lase ja hakkab siis esmaspäeval mulle täristama.

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #403
                            Re: nutitelefonid

                            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                            Kle pastilaa, kuidas linnas muidu Tele 2l levi on ja 3g???
                            Ise olen elisas ja just helistati eile Tele2st ja kutsuti üle. Mõtlesin, et võiks proovida. Kuna ise elisas juba 10+aastat old ja midagi ise nad mulle ei paku. Hetkel muidu see nutikalt piiramatu 5 pakett seal. Ja ütleks viimasel ajal kesklinnas kuidagi väga sitt levi, kui 3g sees. Kõned katkevad pidevalt.
                            Tele2-le ütlesin, et las helistavad esmaspäeval tagasi, kuna selleks ajaks otsustan ära.
                            Pakkusid siis kahele inimesele järgmist---omavahel kõned tasuta, 10h teistesse võrkudesse tasuta ja kokku 5,60€ kuus + netti (kõige väiksema kiirusega nett ( sama nett endal elisas praegu) 2,2€ inimese kohta piirangut ei tea sellel).

                            Ei teagi nüüd, mida otsustada......
                            Kui härra väidab siin levi kohta sellist asja :).
                            Kui Tele2 otsustad üle minna ja protsess pihta hakkab, siis kõigi eelduste kohaselt võid ka Elisalt winback kõnet oodata. Mõned aastad tagasi sai sama asi läbi käidud ja võrreldes eelnevaga läks Elisas kõneminut oluliselt odavamaks + anti 2 nutikat ka pealekauba.

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #404
                              Re: nutitelefonid

                              Endal oli sama lugu paar aastat tagasi, kui emt üritas mind endale saada.
                              Nutikaid siis küll ei saanud kauba peale. Eks küsin siis ka seekord :)

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #405
                                Re: nutitelefonid

                                Lihtsalt väike NOTE neile DIIL-i kasutajatele.

                                DIILi avalikud pakkumised on igati head ja ega siin kauplemisruumi enam pole aga neile, kes palju helistavad välismaale välisnumbritele ( Eestis olles välismaale, mitte roaming ), siis soovitaksin asja üle mõelda. Hinnad on kohati kuni 2x kallimad isafirma EMT-ga võrreldes ja ka teiste mobiilioperatooritega.

                                Mõned näited:

                                DIIL - Soome mobiilvõrk +358 0,6493 EMT - Soome mobiilvõrk +358 0,3804
                                DIIL - Rootsi mobiilivõrk 0,6493 EMT - Rootsi mobiilivõrk 0,4195
                                DIIL - Venema 0,6493 EMT - Venemaa 0,5168

                                EMT sõnul on DIILiga kallim välismaale helistada sellel põhjusel, et DIILil on muidu paketid soodsamad kui EMT-l.

                                Comment

                                Working...