nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #361
    Re: nutitelefonid

    Väänas, tundub, et sama jama - mastid segavad teineteist. Levi on olemas, kuid kõigub seinast seina kogu aeg. Üks moment signaali tugevus 90 prossa, järgmine moment nullis. Kogu aeg vahetub gprs, 3g ja turbo 3g. Tihti nii, et levi põhjas, kuid andmevahetust lihtsalt ei toimu või toimub teokiirusel. Öösel asi parem ja kannatab isegi mängida, päeval ei ole mõtet ennast vihastama hakatagi. Ja nii kõikide pakkujatega. Emt kõige stabiilsem kolmest võimalikust.

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #362
      Re: nutitelefonid

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
      Väänas, tundub, et sama jama - mastid segavad teineteist. Levi on olemas, kuid kõigub seinast seina kogu aeg. Üks moment signaali tugevus 90 prossa, järgmine moment nullis. Kogu aeg vahetub gprs, 3g ja turbo 3g. Tihti nii, et levi põhjas, kuid andmevahetust lihtsalt ei toimu või toimub teokiirusel. Öösel asi parem ja kannatab isegi mängida, päeval ei ole mõtet ennast vihastama hakatagi. Ja nii kõikide pakkujatega. Emt kõige stabiilsem kolmest võimalikust.
      Lukusta seade ühe kindla bandwithi peale ära, näiteks ainult 3G. Siis ta ei vaheta üles/alla vaid istub koguaeg 3g-s, isegi kehva leviga.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #363
        Re: nutitelefonid

        3g peal ei ole lootustki stabiilsele ühendusele. Olen lukustanud gprs peale, on aeglasem, aga stabiilne enam vähem ja kannatab teha midagi. Aga no, krt, reklaamitakse suure suuga 95% korraliku, tänapäevase netiga kaetust. Linnast 25km väljas ja no EI TÖÖTA. ajab tigedaks..

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #364
          Re: nutitelefonid

          Mul diil 3G pole kordagi probleemi olnud.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #365
            Re: nutitelefonid

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            3g peal ei ole lootustki stabiilsele ühendusele. Olen lukustanud gprs peale, on aeglasem, aga stabiilne enam vähem ja kannatab teha midagi. Aga no, krt, reklaamitakse suure suuga 95% korraliku, tänapäevase netiga kaetust. Linnast 25km väljas ja no EI TÖÖTA. ajab tigedaks..
            kusjuures see on jah jube. tallinnas ja nii ipadiga/telefoniga jumala ok nett. sõidad 25-50 km eemale ja jumala uimane (kui üldse on). nt mustjõe on jumala must kant
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #366
              Re: nutitelefonid

              mul telefonis põmst koguaeg 3G keelatud, sest niisama meili ja uudiste lugemiseks pole vaja ja ühendus stabiilsem + akut hoiab ka paremini. Aint siis kui arvuti tahan netile taha lkata, siis panen 3G sisse... pulkadel olen sättinud, et ainult 3G'd kasutaks, sest niipea kui 3G levi veidikene nõrgem on, nii kohe kangesti tikub EDGE peale lülituma ja see venib kui tigu mööda märga emmi...

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #367
                Re: nutitelefonid

                Kas samsungidel on rahvusvaheline garantii seeria nr järgi, nagu Apple'lgi? Ostetud on ta Tele2-st, fwiw.
                Telf sai veits niiskust ja nüüd puuteekraan ei tööta pärast telefoni sisse lülitamist, hiljem googeldades sain muidugi teada, et poleks üldse tohtinud käivitada, vaid kohe kuivama panna.. gg.. Hetkel kuivab riisiga kilekotis.
                kellegil kogemusi? garantii kohta pärisin sellepärast, et mōningatel saatusekaaslastel pole ekspertiis tuvastanud niiskuskahjustusi.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #368
                  Re: nutitelefonid

                  Garantii kohta inf siin http://www.samsung.com/ee/support/wa...Information.do Vist nagu oleks rahvusvaheline. Aga täpsemalt ei tea. Võimalus, et sul niiskukahjustust ei leita, on suht nullilähedane.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #369
                    Re: nutitelefonid

                    Tavaliselt ongi iga asjaga, et isegi kui põhjust ei leita, siis niiskuskahjustuse peale saab alati ajada.

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #370
                      Re: nutitelefonid

                      Keegi IOS 7-e ka alla tõmbanud.Muljeid.

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #371
                        Re: nutitelefonid

                        Tõmbasin just ära. Harjumatu natsa aga meeldib :P

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #372
                          Re: nutitelefonid

                          Kas see on ainult iphone5+ teema või saab seda neljale ka tõmmata?

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #373
                            Re: nutitelefonid

                            Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                            Kas see on ainult iphone5+ teema või saab seda neljale ka tõmmata?

                            ''The new system is available to download now on the iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, the iPad 2, iPad third and fourth generation, the iPad mini and the iPod touch fifth generation, likely due to some of the more powerful needs of the new OS''

                            Ipadile ei olnud ka veel tulnud......

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #374
                              Re: nutitelefonid

                              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                              ''The new system is available to download now on the iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, the iPad 2, iPad third and fourth generation, the iPad mini and the iPod touch fifth generation, likely due to some of the more powerful needs of the new OS''

                              Ipadile ei olnud ka veel tulnud......
                              tänud, ma ise liiga laisk et googlisse sisse klõpsida asi :D

                              Comment

                              • Arcticman
                                FPP Pro
                                • Apr 2009
                                • 208

                                #375
                                Re: nutitelefonid

                                Kuidas Lumia 820'l google DNS'i seadistada? Peamiselt oleks vaja bet365 kodukat külastada. On kellelgi kogemusi?

                                Comment

                                Working...