nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #616
    Re: nutitelefonid

    Sai Ascend P7 koju tassitud. Esmamulje on hea.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #617
      Re: nutitelefonid

      Budget oleks mingi 300 eurot, kust ja millist telefoni osta? Seni olen HTC ja androidiga enim rahul olnud.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #618
        Re: nutitelefonid

        olin samas seisus mõnda aega tagasi ja nexus 5-ga seni sigarahul igatahes. eelmine oli ka htc :P

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #619
          Re: nutitelefonid

          sony-l üpris palju variante, kuidas need on?

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #620
            Re: nutitelefonid

            ASCEND P7 2 päeva kasutuses olnud ja:

            -räige kolakas, aku 1 päev kasutamisega, rami võiks rohkem olla, veidike ebamugavad sd ja simi slotid

            +mõnusalt suur 5tolli ekraan, menüü väga lihtne, puuduvad ekraanil nupud, kõik funktsioonid käivad läbi lcd, 13piksline kaamera teeb päris fine pilte ja 8mp kaamera ees on ka suht massive(parem kui enamustel nutikatel tagumine kaamera), reso on mõnus, pilt on nagu siid, heli on ka vast fine, sisemälu 16gb is nice

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #621
              Re: nutitelefonid

              http://www.ebay.com/itm/White-Replac...-/300902528892

              Olen guugeldanud, aga jõud käib üle. Kas Eestis keegi müüb vähegi normaalse hinnaga sama toodet või on mingi usaldusväärne EL sait, kust tellida saab? Mingis ettevõttes ekraani vahetamine maksab ju ulmehinda.

              Comment

              • Tailer
                Räme Fish
                • Oct 2014
                • 13

                #622
                Re: nutitelefonid

                http://www.osta.ee/samsung-n7100-gal...-58609735.html
                See ehk?
                Last edited by Tailer; 14.01.15, 12:29.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #623
                  Re: nutitelefonid

                  Osta peale oleks isegi mõtlema pidanud. Samas seal on üsnagi palju neid, kes alles peale kauba eest maksmist toote Hiinast tellivad ja siis oota krt teab kui kaua. Antud juhul on tarnajaks märgitud 3 päeva, seega peaks kaup ka füüsiliselt Eestis viibima.

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #624
                    Re: nutitelefonid

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    olin samas seisus mõnda aega tagasi ja nexus 5-ga seni sigarahul igatahes. eelmine oli ka htc :P
                    ty

                    Comment

                    • widescreen
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 579

                      #625
                      Re: nutitelefonid

                      Kas keegi on soetanud endale OnePlus 2 telefoni? Kuidas rahul olete? Kas neil on uuem mudel ka lähiajal tulekul?
                      Keegi teab millise kivi alt kutset otsida tuleks?
                      Last edited by widescreen; 27.02.16, 00:41.

                      Comment

                      • totaldonk
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 914

                        #626
                        Re: nutitelefonid

                        Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                        Kas keegi on soetanud endale OnePlus 2 telefoni? Kuidas rahul olete? Kas neil on uuem mudel ka lähiajal tulekul?
                        Keegi teab millise kivi alt kutset otsida tuleks?
                        vaata läänerannikul pidid sellised kivid olema

                        Comment

                        • widescreen
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 579

                          #627
                          Re: nutitelefonid

                          Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                          vaata läänerannikul pidid sellised kivid olema
                          ..õnneks ei ole kivid lume all

                          Comment

                          • donkihott
                            Jube Noob
                            • Mar 2015
                            • 118

                            #628
                            Re: nutitelefonid

                            Oneplus 3 on oodata lähima 3 kuu jooksul ja OP2 ostuks pole enam kutset vaja.

                            Comment

                            • korrastaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2013
                              • 321

                              #629
                              Re: nutitelefonid

                              Oneplus telefonid on minu arust kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega üldse.

                              Comment

                              Working...