nutitelefonid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • veeretas
    • Apr 2010
    • 412

    #256
    Re: nutitelefonid

    Niki kui tiba juurde paned saad Htc one s-i, endal ja sõbral olemas, ühtegi halba sõna pole öelda, eriti meeldib disain ja nö istub käes suht hästi ja on kerge. Kui täna trenni tuled, siis saad lähemalt näha ka kui huvi on.
    Last edited by veeretas; 25.04.13, 13:50. Põhjus: hind sama mis SII-l ikkagi

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #257
      Re: nutitelefonid

      Ma täna trenni ei jõua, a tänud soovituse eest. Htc one o. Sama hind kui SII. Desire c tho 120€ odavam
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #258
        Re: nutitelefonid

        iphone 4si aku oli ikka äärmiselt kehvake - olles viimased kuud S3 omanik, siis saab öelda, et viimasel kestab aku vähemalt 2x kauem. Rääkimata veel mõnusamast ekraanist, paremast kaamerast etc.

        iphone on üldskaalal küll ok telefon, aga kokkuvõttes overrated kahtlemata - disain on kena, muud erilist pole.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #259
          Re: nutitelefonid

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #260
            Re: nutitelefonid

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            iphone 4si aku oli ikka äärmiselt kehvake - olles viimased kuud S3 omanik, siis saab öelda, et viimasel kestab aku vähemalt 2x kauem. Rääkimata veel mõnusamast ekraanist, paremast kaamerast etc.

            iphone on üldskaalal küll ok telefon, aga kokkuvõttes overrated kahtlemata - disain on kena, muud erilist pole.
            S3 on tip top?

            ei oska mida valida :(. välimuse järgi ostaks lumia 920 kindlasti, aga jutud liiguvad, et vindõus sitt

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #261
              Re: nutitelefonid

              S3-e kiidavad kõik.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #262
                Re: nutitelefonid

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                S3-e kiidavad kõik.
                ma veel paar päeva ootan, äkki tuleb keegi nokia 6610 või 6610i-ga lagedale.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #263
                  Re: nutitelefonid

                  ?????

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #264
                    Re: nutitelefonid

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    ?????
                    tead mõnda ilusamat telefoni w

                    Comment

                    • bauss
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #265
                      Re: nutitelefonid

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      iphone

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #266
                        Re: nutitelefonid

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        S3 on tip top?

                        ei oska mida valida :(. välimuse järgi ostaks lumia 920 kindlasti, aga jutud liiguvad, et vindõus sitt
                        S4 ju kohe poodides.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #267
                          Re: nutitelefonid

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          S4 ju kohe poodides.
                          koguaeg on mingi asi kohe kohe poodides... imo ei saagi nii osta asju :(

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #268
                            Re: nutitelefonid

                            Korra aastas tulevad aint Samsungi ja iPhone lipulaev.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #269
                              Re: nutitelefonid

                              Ärge iphonega õlle avage.
                              Ilusti tõmmati tükk välja.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #270
                                Re: nutitelefonid

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Korra aastas tulevad aint Samsungi ja iPhone lipulaev.

                                juba praegu poodides. saad eeltellida. järg nädal ostad poest.

                                Comment

                                Working...