Re: nutitelefonid
Niki kui tiba juurde paned saad Htc one s-i, endal ja sõbral olemas, ühtegi halba sõna pole öelda, eriti meeldib disain ja nö istub käes suht hästi ja on kerge. Kui täna trenni tuled, siis saad lähemalt näha ka kui huvi on.
Niki kui tiba juurde paned saad Htc one s-i, endal ja sõbral olemas, ühtegi halba sõna pole öelda, eriti meeldib disain ja nö istub käes suht hästi ja on kerge. Kui täna trenni tuled, siis saad lähemalt näha ka kui huvi on.
tead mõnda ilusamat telefoni w
Comment