Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Ca 2 nädalat tagasi avastasin selle pildi. Panin paremale monitorile wallpaperiks keskele(tavaliselt winamp vms peal ehk pidevalt ei näe). Aga hea rahustav efekt lol. Ja suudan mõlemat pidi vaadata seda.
Algselt postitas andu_andu


Comment