*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #241
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Nägin täna unes, et hittisin Baltic Festivali paketi ja samal ajal olin mingi tourneyl FT's Triobetis!

    Aga siis tegin silmad lahti, DOH!

    Comment

    • Madis_89
      Grinder
      • Feb 2009
      • 841

      #242
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

      Kas on väga suur patt kui ma mängin utg lõdvamalt kui AK, AQs, 22-AA ? 6max

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #243
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

        Algselt postitas Madis_89
        Kas on väga suur patt kui ma mängin utg lõdvamalt kui AK, AQs, 22-AA ? 6max
        ei ole

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #244
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

          Algselt postitas Madis_89
          Kas on väga suur patt kui ma mängin utg lõdvamalt kui AK, AQs, 22-AA ? 6max
          mängimängi, hea et mulle ka ütlesid :D hakkan kohe abuse-ima

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #245
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

            täna kanal 2 EPT vist

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #246
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

              I urgently needed a few days off work, but, I knew the Boss would not allow me to take leave.
              I thought that maybe if I acted 'Crazy' then he would tell me to take a few days off.
              So I hung upside-down on the ceiling and made funny noises.
              My co-worker (who's blonde) asked me what I was doing.
              I told her that I was pretending to be a light bulb so that the Boss might think I was 'Crazy' and give me a few days off.
              A few minutes later the Boss came into the office and asked, 'What in the name of good GOD are you doing?'
              I told him I was a light bulb.
              He said, 'You are clearly stressed out.' Go home and recuperate for a couple of days.'
              I jumped down and walked out of the office...
              When my co-worker (the blonde) followed me, the Boss asked her, '..And where do you think you're going?!'



              She said, 'I'm going home, too. I can't work in the dark.'

              Comment

              • QKulgur
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 484

                #247
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                Comment

                • mcbethk
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 687

                  #248
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                  Mis asi bank statment on ja kust ma selle saaks?

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #249
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                    Algselt postitas mcbethk
                    Mis asi bank statment on ja kust ma selle saaks?
                    pangast lähed küsid 25 eeku vist maksab siis saad paberi kus on sinu konto nr. nimi ja kuupäev koos aadressiga ja näitab sinu viimaseid tehinguid.
                    Mõni tuba vajab tõestust?

                    Comment

                    • mcbethk
                      Bännitud
                      • Oct 2008
                      • 687

                      #250
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                      Algselt postitas rohelinekonn
                      pangast lähed küsid 25 eeku vist maksab siis saad paberi kus on sinu konto nr. nimi ja kuupäev koos aadressiga ja näitab sinu viimaseid tehinguid.
                      Mõni tuba vajab tõestust?
                      Neteller... Küsin siis konto väljavõtet vms.?

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #251
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d3vIv1EwO5A[/youtube]

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #252
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                          Algselt postitas vsiu100
                          hakkan vist 2. liigas see hooaeg toksima saalihokit.
                          esiliigas mängisin ja kutsuti tiimi, mis hetkel meistriliigas, aga ei viicinud nii palju trenni teha ja aega läheks sellele liiiiga palju.



                          sellega seoses tuligi meelde, et kui kellegil on soovi miskit reklaami teha tiimi särgil, siis võib ühendust võtta. saan uurida asja.
                          kui õieti mäletan oli reklaam seljal nr peal 4k(suurem) ja väike reklaam särgil 2k. et siis kõigil tiim särkidel 1 hooaeg.
                          ma ka kunagi (ca 8 aastat tagasi) tegelesin alaga tõsiselt. olin nüüdse (peaks vist olema) fortuuna meeskonnas. aga egoistina ala ei sobinud mulle. treener oli ka munn, obv.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #253
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #254
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                              koolitunni saalihoki oli kõige brutalim mäng mida mängida lasti. Mõnusalt sai ikka vehikda keppidega ja suht põnev ikka

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #255
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                                Algselt postitas jrgn hell
                                koolitunni saalihoki oli kõige brutalim mäng mida mängida lasti. Mõnusalt sai ikka vehikda keppidega ja suht põnev ikka
                                Krt ma küll koolitunnis midagi eriti peale kossu,rahvastepalli,võrkpalli ja jalka mängida ei saand.Hea kool oli sul

                                Comment

                                Working...