Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Nii palju kui mina kuulnud olen pidi suht chill koht olema...aga pole siiamaani sinna jõudunud. Ei viitsi täna ka minna vist, kopp ees nendest pidudest , mis nii rahvast täis ,et liikudagi ei saa. Samas dub fx'i tahaks küll näha :-\
Nii palju kui mina kuulnud olen pidi suht chill koht olema...aga pole siiamaani sinna jõudunud. Ei viitsi täna ka minna vist, kopp ees nendest pidudest , mis nii rahvast täis ,et liikudagi ei saa. Samas dub fx'i tahaks küll näha :-\

Comment