*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #946
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Nii palju kui mina kuulnud olen pidi suht chill koht olema...aga pole siiamaani sinna jõudunud. Ei viitsi täna ka minna vist, kopp ees nendest pidudest , mis nii rahvast täis ,et liikudagi ei saa. Samas dub fx'i tahaks küll näha :-\

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #947
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

      Mis võimalused oleks mul täna mõne tunni jooksul mingi odav chipikohver osta tallinnast?

      Comment

      • pronks
        Jube Noob
        • Jun 2009
        • 116

        #948
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

        korteris on normaalseid pidusid olnud küll

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #949
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

          Algselt postitas Ghost0
          Nii palju kui mina kuulnud olen pidi suht chill koht olema...aga pole siiamaani sinna jõudunud. Ei viitsi täna ka minna vist, kopp ees nendest pidudest , mis nii rahvast täis ,et liikudagi ei saa. Samas dub fx'i tahaks küll näha :-\
          Siis koli Pärnusse.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #950
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

            Algselt postitas alaska
            Mis võimalused oleks mul täna mõne tunni jooksul mingi odav chipikohver osta tallinnast?
            vahetan 2-e mcroyal deluxe eine vastu.

            kohver ise vana ja räsitud(kasutamiskõlblik veel kindlasti), standard chippidega

            500 on ametlikult, ei viitsi kokku lugeda, aga pakuks et loomulik kadu on oma töö teinud.

            Comment

            • marxiku
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 471

              #951
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

              Algselt postitas alaska
              Mis võimalused oleks mul täna mõne tunni jooksul mingi odav chipikohver osta tallinnast?
              olen kuulnud et seal tartu mnt.l kus turnpu tänavaga ristub, seal olevat mingi mängude pood, a la lauamängud ja muu nodi. Et seal pidavat olevama pokkeristuffi kah. Umbmäärane jutt on aga ehk abiks ikka.

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #952
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                Algselt postitas marxiku
                olen kuulnud et seal tartu mnt.l kus turnpu tänavaga ristub, seal olevat mingi mängude pood, a la lauamängud ja muu nodi. Et seal pidavat olevama pokkeristuffi kah. Umbmäärane jutt on aga ehk abiks ikka.
                antud pood lõpetas mõned nädalad tagasi oma töö.

                Uues solarise keskuses on pood nimega WePlay , kus suure tõenäosusega võib neid chipcase leida, aga pead ei julge anda, sest pole seal lähemalt uurimas käinud veel, korra ainult astusin sisse avamisel , aga siis oli paksult rahvast täis ja kõigil olid käed jalad tööd täis, et ei saanud normaalselt juttugi ajada.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #953
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                  HUD-i mittekasutamine on lollus, kui sul HUD-ist kasu pole võid selles süüdistada ennast, et sul nii sitt HUD on

                  Comment

                  • leho57
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 664

                    #954
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                    kui mul 1500 käe jooksul ei ole kordagi AA tulnud ja enamik sette lendan suurema seti, rea, või masti kaela, kas see tähendab downswingi? ;D

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #955
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                      Algselt postitas leho57
                      kui mul 1500 käe jooksul ei ole kordagi AA tulnud ja enamik sette lendan suurema seti, rea, või masti kaela, kas see tähendab downswingi? ;D
                      ei kui see juhtub 20k kätt nii siis on downswing või mängid sitalt

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #956
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                        Algselt postitas $$$
                        antud pood lõpetas mõned nädalad tagasi oma töö.

                        Uues solarise keskuses on pood nimega WePlay , kus suure tõenäosusega võib neid chipcase leida, aga pead ei julge anda, sest pole seal lähemalt uurimas käinud veel, korra ainult astusin sisse avamisel , aga siis oli paksult rahvast täis ja kõigil olid käed jalad tööd täis, et ei saanud normaalselt juttugi ajada.
                        Tänud kõigile soovitajatele, sain ühe kohvri neti kaudu eraisiku käest. Solarises käisin kah, midagi seal oli, üks tundus täitsa kvaliteetne, aga väga ära pakitud oli ja hind oli 1500? umbes. Odavam oli kah, 810.- eek, selline tavaline. Minuarust samasugune on ülemiste Handymannis 699.-

                        Comment

                        • paradigmlost
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 421

                          #957
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                          ei tea... ise pole ka korterisse veel jõudnud( täna jõuan:P) aga mulle on ka räägitud, et chill koht ja peod on seal head, sest ei ole lihtsalt mingid diskod vaid hea-muusika-peod..minu jaoks(maitse asi).

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #958
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                            keegi olympsi vms donkama l2heb andku teada ... mõtleisn minna ,, hetkel lasen FTP's kuiei viidsi ena mvõiks mõne õlle teha :D

                            Comment

                            • snilges
                              Räme Fish
                              • Apr 2009
                              • 4

                              #959
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                              Algselt postitas marguzz22
                              ei kui see juhtub 20k kätt nii siis on downswing või mängid sitalt
                              kui 20k kätt ässasi ei tule siis on asi juba downswingist möödas ;D

                              Comment

                              • timukasr
                                Vana Tegija
                                • Nov 2008
                                • 1099

                                #960
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YPgY01GbZcc[/youtube]
                                :o

                                Comment

                                Working...