*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #1036
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    valimised käivad

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #1037
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

      Edgar saivsaar on eesti president, vene noore arvates :D

      Comment

      • leho57
        Grinder
        • Nov 2008
        • 664

        #1038
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

        Laar linnapeaks ma ütlen krt! :D tallinnas siis

        oi vikerkaar - savikas juhib praegu :o

        Comment

        • blazkuh
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 400

          #1039
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

          Algselt postitas leho57
          Laar linnapeaks ma ütlen krt! :D tallinnas siis

          oi vikerkaar - savikas juhib praegu :o
          Suht kindel ju, et võidab ka ja KE säilitab Tallinnas ainuvõimu.

          Aga see pole minu asi üldse, ma ei ela Tallinnas :D

          Comment

          • marxiku
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 471

            #1040
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

            no võimalus veel jääb et KE jääb opositsiooni ja tuleb kolmikliit. Siis saab linnapeaks Pentus.
            Loota tuleb :)

            Comment

            • blazkuh
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 400

              #1041
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

              Kas sa tõesti arvad, et Pentus on Tallinnale parem linnapea? Pentus on ülbe kibestunud eit, kes pidevalt avalikult valesid fakte näiteks esitab (meedia põhjal). Pihl või Laar oleksid küll paremad variandid jah, Pihl tundub eriti sümpaatne ja sotsid üldse sellest sitaloopimisest eemale hoidnud.

              Comment

              • Bikewarrior
                Bännitud
                • Apr 2009
                • 283

                #1042
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                Algselt postitas leho57
                Laar linnapeaks ma ütlen krt! :D tallinnas siis

                oi vikerkaar - savikas juhib praegu :o
                Sa oled ikka päris sooda? Laar? wtf? Ma ei ela küll Tallinnas aga see mees peaks küll poliitikast eemale hoidma. Tra faking ajaloolane..keegi siis ei mäleta või kuidas kulla härra Laar riigivarasid siin maha müüa tahtis.

                Comment

                • marxiku
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 471

                  #1043
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                  Algselt postitas blazkuh
                  Kas sa tõesti arvad, et Pentus on Tallinnale parem linnapea? Pentus on ülbe kibestunud eit, kes pidevalt avalikult valesid fakte näiteks esitab (meedia põhjal). Pihl või Laar oleksid küll paremad variandid jah, Pihl tundub eriti sümpaatne ja sotsid üldse sellest sitaloopimisest eemale hoidnud.
                  Ma ise eelistaks samuti Laari või Pihli, aga asi selles, et reformil on ikkagi sotside ja irl'ist rohkem kohti, ehk siis sõnaõigust,võimu, rohkem. Reformi sõna maksab siis.

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #1044
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                    Mingid valimised käivad vä?

                    Comment

                    • Bikewarrior
                      Bännitud
                      • Apr 2009
                      • 283

                      #1045
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                      Vähemalt loodan et pärnus keskerakond võimule ei tule! Kõrini neist mu##i laiaks istujatest. Linna juhtimisega toime ei tulda. Vähemalt kui uus linnavõim tuleb saadetakse MUPO Pärnus laiali - ainult üks kari ahve ja joodikuid.

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #1046
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                        Algselt postitas marxiku
                        Ma ise eelistaks samuti Laari või Pihli, aga asi selles, et reformil on ikkagi sotside ja irl'ist rohkem kohti, ehk siis sõnaõigust,võimu, rohkem. Reformi sõna maksab siis.
                        Jah, pentu pole just parem, aga ainuke variant ilmselt, kui kolmikliit tuleks. Ikka parem vast, kui kesk jätkaks oma savikaga.
                        Ja minu meelest on Pihl kõige kehvem variant, mu meelest pole tal eriti annet linna juhtida.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1047
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                          Vaadake parem superstaari, mida te mölisete. Just siider ka avanes.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1048
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                            Algselt postitas ranka
                            Vaadake parem superstaari, mida te mölisete. Just siider ka avanes.

                            sama siin ainult et õllega


                            eedit: IRWWWWWW SEE ROHELISE SÄRGIGA VEND, täiesti putsis ;D mis taun :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1049
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                              mupot pole mõtet laiali saata, sest ta tõi linnakassasse aastaga sisse ikka 1,3 milli sisse, nagu volikogus mingi vend seal põhjendas, kui E. J. Laarmann tahtsi seda laiali saatmise paberit pushida mitu korda.



                              See jäesti lisamata, et Mupo tyrastunud värddja kasutui organisatsiooni ülalpidamiseks ulub üle 3 milli aastas.




                              jrgn olen

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1050
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                                Algselt postitas hotcocacola

                                sama siin ainult et õllega


                                eedit: IRWWWWWW SEE ROHELISE SÄRGIGA VEND, täiesti ****** ;D mis taun :D
                                Selle venna nimi oli ju Penopast Mehaanik Alkohoolik aka Kukkeke

                                Comment

                                Working...