Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Mina pole kuskil solvunud, haige lihtsalt, kuidas iga random väikse asja pärast peab mingi draama tegema, siis ju parim action see sitt lihtsalt maha võtta.
Mina pole kuskil solvunud, haige lihtsalt, kuidas iga random väikse asja pärast peab mingi draama tegema, siis ju parim action see sitt lihtsalt maha võtta.
Comment