*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1726
    Re: *** Arvutimängud ***

    Vanad uudised aga GTAV PC peal umb 4 kuu pärast :)

    HDTanel sends his regards:

    Comment

    • Astralscape
      Räme Fish
      • Feb 2014
      • 9

      #1727
      Re: *** Arvutimängud ***

      HKHK lanparty kokkuvõttev video, kajastatud on nii CS:GO’d kui ka LoL’i mänge.


      Lisaks veel: 19ndal juulil toimub otseülekanne Starcraft2 lanparty’st Tallinnas. Lisaks streamime kohapeal ka Mortal Kombat 9 ja Persona Arena 4 turniiri millest on kõigil võimalus ka osa võtta!
      Jälgi www.twitch.tv/soits

      Rohkem infot üritusest: www.facebook.com/events/1469602846617176/

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1728
        Re: *** Arvutimängud ***

        Far Cry 3 - great f*cking game. Olin juba ~ aasta tagasi ostnud, aga siiamaani polnud ette võtnud, sest pole suurem asi FPS-ide sõber... Nüüd võtsin ette ja selgus, et polegi eriline FPS - open world ja seiklemine isegi suurem osa mängust kui täristamine.

        Ainuke soovitus - ärge easyga mängige, liiga easy.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #1729
          Re: *** Arvutimängud ***

          Kas siin on EU alliance World of Warcrafti mängijaid, kes oleks huvitatud challenge mode-ide kuldade tegemisest?

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #1730
            Re: *** Arvutimängud ***

            Kellel tilt peal pokkerist, siis ostke Steamist '' The Room '' 5 eur või torrentige. Üks 2 tunnikest sisustatud :) Väga mõnus puzzle pela. Soovitan mitte walkthroughsid vaadata ja ise ragistada. Ise mõnda üksikut kohta pidin ikka peekima.

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #1731
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Kas siin on EU alliance World of Warcrafti mängijaid, kes oleks huvitatud challenge mode-ide kuldade tegemisest?
              AH-s teeb kõvasti rohkem kulda, ghostlandis vahepeal grindin

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #1732
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                AH-s teeb kõvasti rohkem kulda, ghostlandis vahepeal grindin
                Ma mõtlesin mitte kulla kui valuuta teenimist vaid seda: http://www.wowhead.com/achievement=6...conqueror-gold

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #1733
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Ma mõtlesin mitte kulla kui valuuta teenimist vaid seda: http://www.wowhead.com/achievement=6...conqueror-gold
                  Ma pärast sain pihta, aga ei viitsinud editida :D

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #1734
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    keegi csgo-d laseb ajaviiteks ?

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #1735
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                      keegi csgo-d laseb ajaviiteks ?
                      Tiimi otsid kellega pelada, siis tule TS3-me
                      IP: taavi.pw
                      Channel: DayZZZzzzZZ Standalone - Fap center
                      parool: lamp2
                      CSGO channeli parool: lamp3

                      CS:GO subchannel olemas ja seal meil õhtuti 4-5 venda alati mängimas. Astu sisse ja võtavad omaks.

                      Comment

                      • pents
                        Räme Fish
                        • Feb 2011
                        • 17

                        #1736
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Seal on päris palju heeliume ainult :D

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #1737
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas pents Vaata postitust
                          Seal on päris palju heeliume ainult :D
                          Sa oled vist üks neist :D

                          Comment

                          • pents
                            Räme Fish
                            • Feb 2011
                            • 17

                            #1738
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Ma ei biidi CSi :(

                            Comment

                            • qjet
                              Grinder
                              • Apr 2009
                              • 806

                              #1739
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Kuidas cs:go on võrreldes 1.6? Mängule peab ikka tegema oma custom confi koos ratede jms. asjadega?
                              Võiks uuesti csi küll mängima hakata :D, need codid ja battelfieldid pole pooltki nii huvitavad, kui mixide mängimine oli 1.6 :D

                              Comment

                              • marxiku
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 471

                                #1740
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Avastasin sellise paar aastat vana mängu nagu LIMBO.


                                Hea platvormikas, mõnus graafika, müstiline atmosfäär.

                                Comment

                                Working...