Re: *** Arvutimängud ***
Keegi LoL-i mängida tahab, siis ma olen lvl 21 vist praegu ja põhiliselt olen Ashe mänginud. Et saaks mingi normaalse pundi kokku, kes päris põmmpead ei oleks nagu seal draftis vahest tulevad.
Keegi LoL-i mängida tahab, siis ma olen lvl 21 vist praegu ja põhiliselt olen Ashe mänginud. Et saaks mingi normaalse pundi kokku, kes päris põmmpead ei oleks nagu seal draftis vahest tulevad.
Comment