*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #1756
    Re: *** Arvutimängud ***

    Paar Steam keyd üle (kui erilist huvi pole seda sorti mängude vastu, siis viisakas oleks mitte näppida:), kiirem saab omale:

    Lord of the Rings: War in the North:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Guardians of Middle-Earth+Smaug's Treasure:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    The Last Remnant:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Cities in Motion 2:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Batman: Arkham City GOTY

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Origin keyd (töötavad AINULT Origin kontoga):

    Burnout Paradise:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Crysis 2:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Mirror's Edge:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Populous:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1757
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Samas võib avalikult ka panna, kui prod kohale ilmuvad saab parooli ära vahetada. Server:


      Parool: tyri
      Lisaks mingi TeamSpeak kanal ka olemas, pange Connecti: ruts1.gameservers.com:9238

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #1758
        Re: *** Arvutimängud ***

        Suured tänud Cypher. Oli huvi Arkham City-t juba ammu proovida.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #1759
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Samas võib avalikult ka panna, kui prod kohale ilmuvad saab parooli ära vahetada. Server:


          Parool: tyri
          NV võiks togida küll.

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #1760
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
            Suured tänud Cypher. Oli huvi Arkham City-t juba ammu proovida.
            No problem(Y)

            Andke teada ka kui miskit võtate, teistel lihtsam.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1761
              Re: *** Arvutimängud ***

              Keegi mingit graafikakaarti oskab soovitada? Mingit high end shiti pole vaja, aga et natukenegi mängida kannataks. Mingi ala 2-300€ kanti saab midagi? Praegune Radeon HD 5670 on ikka paras juust.
              Muu tavaar arvutis:
              CPU: i5 3550
              emaplaat: MSI Z77A-G45
              mälu: 16gb ddr3 g. skill

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #1762
                Re: *** Arvutimängud ***

                Nvidia gtx650 ti 2gb, mis maksab umbes 150 eurtsi võiks olla see alumine piir? Sellega juba mängitab bf4 jms ilusti. AMD-st ei tea midagi.

                Comment

                • trasadonkad
                  Grinder
                  • May 2014
                  • 672

                  #1763
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  ei ole väga pädev sellel alal aga endal tavaline 2gb GTX 650 ja jooksutab ka mänge normaalselt. ulme fps mänge nagu mingi bf4 jms pole proovinud aga csgo ja dota2 jooksutab mõnusalt ära. julgen soovitada vist?

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #1764
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    650 on vana kaart. Pigem siis 750 TI. Odavaim 140 euri. Kuigi eks see paras juust on. 200-300 vahele mahuvad GTX 760 ja GTX 770. Tsipa üle 300 on GTX970

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1765
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      650 on vana kaart. Pigem siis 750 TI. Odavaim 140 euri. Kuigi eks see paras juust on. 200-300 vahele mahuvad GTX 760 ja GTX 770. Tsipa üle 300 on GTX970
                      Ühesõnaga, mingi sellisega kannatab mängida küll?


                      See oleks kohapeal olemas ka, ei pea tellimisega mässama

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #1766
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Soovitaks HV foorumist osta. Seal müüakse Radeon 280x nt ~180€ uus , garantiiga või siis veel parem nt 290 ka uus , garantiiga.

                        290

                        Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                        Kõvasti kiirem kui 770 ja säästad ~50 euri.

                        280x - võrdne 770nega aga võidad 89€
                        Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.
                        Last edited by Mrt1989; 23.10.14, 10:52.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1767
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                          Soovitaks HV foorumist osta. Seal müüakse Radeon 280x nt ~180€ uus , garantiiga või siis veel parem nt 290 ka uus , garantiiga.

                          290

                          Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                          Kõvasti kiirem kui 770 ja säästad ~50 euri.

                          280x - võrdne 770nega aga võidad 89€
                          http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=623824

                          http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=624922 too antud raha eest peaks ka vist täitsa nuts olema? või pole erilist vahet tavalise 290ga

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #1768
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Vahe on ,aga see tuleb pigem välja suurematel kui FullHD resolutsioonidel. Tavalise 290 pelad kõik mängud max ära.

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #1769
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              jutt käib siis codecci serverist...mida ma tegema peaks, et see toimiks ? :O

                              Counter-Strike: Global Offensive
                              Map: de_train
                              Players: 1 (0 bots) / 12 humans
                              Build: 5815
                              Server Number: 21

                              WARNING: Server version 13452, client version 13455.
                              SignalXWriteOpportunity(3)
                              Got pure server whitelist: sv_pure = 1.
                              Disconnect: Server uses different class tables.
                              Disconnect: Server uses different class tables.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1770
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Server peaks upgradema või sina downgradema, et versioonid ühilduks?

                                Comment

                                Working...