*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #976
    Re: *** Arvutimängud ***

    lul, praegu mingid aasia pervid dupevad d3-s asju ulmeliselt vm.

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #977
      Re: *** Arvutimängud ***

      party hatte dupevad ka?

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #978
        Re: *** Arvutimängud ***

        +pole in teemas, aga kas dupevad tähendab. et dubleerivad itemeid lambisyt

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #979
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas Poke Vaata postitust
          lul, praegu mingid aasia pervid dupevad d3-s asju ulmeliselt vm.
          pole usa serverisse jõudnud veel, gemmid meil normaalse hinnaga :D

          ma ei tea, server paneb ise ka kala, ma sain nädalapäevad tagasi mingi 15 secise vahega 2 TÄPSELT samade stattidega legendari vööd - ilmselgelt seda ei saa ju juhtuda. Tõenäosus umbes sama suur kui 6-maxis kaks kätt järjest kõikidel samad lehed ja board ka kordub. Täispask vöö oli muidugi aga nomaitea. Pildid on ka kusagi, aga ei viitsi uppima hakata.

          Sain eile 200k DPS kätte ilma sharpshooterita, täiesti ulme, mis kiirusega ma läbi lähen MP4st. Saaks soliidse 2 socetiga manticore veel ja 300k++ DPS oleks tõsiasi.

          PS - sobiv post nr Diablo teemas... almost
          Last edited by vennike; 29.10.12, 22:10.

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #980
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
            +pole in teemas, aga kas dupevad tähendab. et dubleerivad itemeid lambisyt
            jap, põhiliselt jauratakse hetkel gemmidega kuna neid raskem trackida, no ütleme, et parima gemi ise tegemiseks on vaja ~15mil+, aga hetkel maksab aasia serveris parim gem miski 150k

            Euroopa serveris kuskil 5mil, paar päeva tagasi oli 10mil.

            tehakse muid itemeid ka, aga neid saab diabloprogress.com vaadata, et mitmel inimesel sama item hetkel peal on jne.
            ei tea mis blizzard ette võtab. 1.0.5 keeras niigi economy perse, nüüd veel dupetakse ka lol.



            24 aasia lohhil täpselt sama manticore:D
            Last edited by Poke; 29.10.12, 22:46.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #981
              Re: *** Arvutimängud ***

              No kurb ju kui sealne majandus tuksi läheb. Võiks ikka mingi väärtus asjal säilida, aga kes teab kui kerge seda teostada on, arvestades kõiki neid mängurite/hackerite armeesid kes asja ühel või teisel moel nkn biitida püüavad?

              Comment

              • Poke
                Grinder
                • Mar 2010
                • 995

                #982
                Re: *** Arvutimängud ***

                ah ei see saadakse kontrolli alla , või on juba korras, ega blizzardis päris lambakari ka pole.
                aga kuidas nad gemmide hinnad tagasi üles saavad, seda ma ei tea:D

                neil väga kerge trackida kes mida dupeb ja palju dupeb

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #983
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  D3-s on cashoutimine üsna keeruliseks tehtud? Tundub, et ainult authenticatoriga saab paypali ära ühendada?

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #984
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    D3-s on cashoutimine üsna keeruliseks tehtud? Tundub, et ainult authenticatoriga saab paypali ära ühendada?
                    kõik real money actionid eeldavad authenticatori olemasolu. nutitelefon on ju pea igal mehel olemas, kasuta seda.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #985
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas vennike Vaata postitust
                      kõik real money actionid eeldavad authenticatori olemasolu. nutitelefon on ju pea igal mehel olemas, kasuta seda.
                      Hui eeldavad. Ei ole ühte, ega teist ja olen RMAH asju saanud küll müüki panna - tho maha ei ole müünud, aga ilmselgelt ta ei laseks müükigi midagi panna, kui oleks see case.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #986
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Hui eeldavad. Ei ole ühte, ega teist ja olen RMAH asju saanud küll müüki panna - tho maha ei ole müünud, aga ilmselgelt ta ei laseks müükigi midagi panna, kui oleks see case.
                        Suht segaseks jäi, mis sa just ütlesid, aga on valida kas lasta need summad bneti kontole või siduda paypaliga ja selleks on vist seda authenticatori omakorda vaja ikkagi.

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #987
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Hui eeldavad. Ei ole ühte, ega teist ja olen RMAH asju saanud küll müüki panna - tho maha ei ole müünud, aga ilmselgelt ta ei laseks müükigi midagi panna, kui oleks see case.
                          kui pole authenticatorit, ei saa ühendada accounti paypaliga , mis tähendab, et cashoutida ei saa

                          Comment

                          • K2okfor_Mey
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2012
                            • 429

                            #988
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Keegi oskab kuda dota2 gift key trade käib?
                            Last edited by K2okfor_Mey; 08.11.12, 09:26.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #989
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                              kui pole authenticatorit, ei saa ühendada accounti paypaliga , mis tähendab, et cashoutida ei saa
                              Makes sense ja jummala suva, kas saab cashoutida või mitte.

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #990
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                ei mäleta täpselt aga vist sai müüa ikka real money eest asju ilma authenticatorita battle.net balanceisse
                                aga see on pointless, kuna seda ei saa cashoutida.

                                Comment

                                Working...