*** Arvutimängud ***
Collapse
X
-
Re: *** Arvutimängud ***
HKHK lanparty kokkuvõttev video, kajastatud on nii CS:GO’d kui ka LoL’i mänge.
Lisaks veel: 19ndal juulil toimub otseülekanne Starcraft2 lanparty’st Tallinnas. Lisaks streamime kohapeal ka Mortal Kombat 9 ja Persona Arena 4 turniiri millest on kõigil võimalus ka osa võtta!
Jälgi www.twitch.tv/soits
Rohkem infot üritusest: www.facebook.com/events/1469602846617176/
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Far Cry 3 - great f*cking game. Olin juba ~ aasta tagasi ostnud, aga siiamaani polnud ette võtnud, sest pole suurem asi FPS-ide sõber... Nüüd võtsin ette ja selgus, et polegi eriline FPS - open world ja seiklemine isegi suurem osa mängust kui täristamine.
Ainuke soovitus - ärge easyga mängige, liiga easy.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Kellel tilt peal pokkerist, siis ostke Steamist '' The Room '' 5 eur või torrentige. Üks 2 tunnikest sisustatud :) Väga mõnus puzzle pela. Soovitan mitte walkthroughsid vaadata ja ise ragistada. Ise mõnda üksikut kohta pidin ikka peekima.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
AH-s teeb kõvasti rohkem kulda, ghostlandis vahepeal grindinAlgselt postitas Fabulous Vaata postitustKas siin on EU alliance World of Warcrafti mängijaid, kes oleks huvitatud challenge mode-ide kuldade tegemisest?
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Ma mõtlesin mitte kulla kui valuuta teenimist vaid seda: http://www.wowhead.com/achievement=6...conqueror-goldAlgselt postitas Rigged Vaata postitustAH-s teeb kõvasti rohkem kulda, ghostlandis vahepeal grindin
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Ma pärast sain pihta, aga ei viitsinud editida :DAlgselt postitas Fabulous Vaata postitustMa mõtlesin mitte kulla kui valuuta teenimist vaid seda: http://www.wowhead.com/achievement=6...conqueror-gold
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Tiimi otsid kellega pelada, siis tule TS3-meAlgselt postitas K2snakas Vaata postitustkeegi csgo-d laseb ajaviiteks ?
IP: taavi.pw
Channel: DayZZZzzzZZ Standalone - Fap center
parool: lamp2
CSGO channeli parool: lamp3
CS:GO subchannel olemas ja seal meil õhtuti 4-5 venda alati mängimas. Astu sisse ja võtavad omaks.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Sa oled vist üks neist :DAlgselt postitas pents Vaata postitustSeal on päris palju heeliume ainult :D
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Kuidas cs:go on võrreldes 1.6? Mängule peab ikka tegema oma custom confi koos ratede jms. asjadega?
Võiks uuesti csi küll mängima hakata :D, need codid ja battelfieldid pole pooltki nii huvitavad, kui mixide mängimine oli 1.6 :D
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Avastasin sellise paar aastat vana mängu nagu LIMBO.
Hea platvormikas, mõnus graafika, müstiline atmosfäär.
Comment
Comment