*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1711
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Mul ei ole absoluutselt mitte midagi mängurite vastu, aga arvestades kui palju keskmine inimene arvuti/mobla taga aega päevas veedab, siis ei tundu liiga mõistlik seda oma vabast ajast ja tervisest veel enam teha, või mis? Sotsiaalse aspekti puudumise tõttu e-gamingut pidudel käimisega võrrelda kuidagi ei tahaks.. või mis sorti naiskad neis viimases siis end näitavad?
    Räägime üksteisest hetkel veidi mööda.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #1712
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Mul ei ole absoluutselt mitte midagi mängurite vastu, aga arvestades kui palju keskmine inimene arvuti/mobla taga aega päevas veedab, siis ei tundu liiga mõistlik seda oma vabast ajast ja tervisest veel enam teha, või mis? Sotsiaalse aspekti puudumise tõttu e-gamingut pidudel käimisega võrrelda kuidagi ei tahaks.. või mis sorti naiskad neis viimases siis end näitavad?
      what whaaat

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #1713
        Re: *** Arvutimängud ***

        DOTA2 keegi siit mängib? Ise olen kerge noob ja mängin veel bottidega.
        Natuke teisel teemal- kas keegi siit on kunagi omaenda mängu loonud mõne mängumootori abil? Ise proovin praegu UDK 3 ja väga põnev tundub, kuid pole veel suutnud otsusele jõuda idee osas, et mis tüüpi mäng teha jne. Päris suvalist asja ei tahaks ka tegema hakata- võiks olla lihtne, kuid originaalne siiski, et ei teeks midagi sellist, mida nii kui nii juba 1000x enne mind tehtud on. Just selle idee väljakirjutamise ja väljamõtlemise puudumise tõttu on vist motivatsioon midagi nullist ehitama hakata ka madalam...

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #1714
          Re: *** Arvutimängud ***

          Vandalar, sa ikka viitsid koguaeg mingit mäda ajada.

          Comment

          • Astralscape
            Räme Fish
            • Feb 2014
            • 9

            #1715
            Re: *** Arvutimängud ***

            League of Legendsi online turniir eestlastele:

            Comment

            • Astralscape
              Räme Fish
              • Feb 2014
              • 9

              #1716
              Re: *** Arvutimängud ***

              TTÜ lani finaalmängud: http://youtu.be/LyoZjtrJmGY

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1717
                Re: *** Arvutimängud ***

                Keegi siit Ghost Recon Phantomsit ka mängib? Võiks mingi tiimi luua and shit.

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #1718
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Keegi siit ISS kah mängib ?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1719
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Kui keegi DayZ laseb ja soovid meiega liituda, siis PM. Umbes 12 pealine tiim meil hetkel ( kõik 18+ ) , kellest igaõhtu umbes 6-7 alati online. Olemas ka oma server, kus saab kiirelt gear-up-ida.

                    Mõned pildid ka ( mäng ise näeb parem välja kui piltidel ) . Mängin suht very low peal, kuna vana i3 läppar. Mäng ise veel alpha ja pole nkn väga hästi ära optimiseeritud veel. Võib juhtuda ka, et high end masinad kukuvad linnades läägama.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Üks väga hea video.
                    Last edited by VisaHing; 06.05.14, 14:32.

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #1720
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      nah kohe tuleb h1z1 välja :D

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #1721
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        +1

                        Comment

                        • trasadonkad
                          Grinder
                          • May 2014
                          • 672

                          #1722
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Kui keegi mingist väiksest CSGO grindist huvitatud siis PM

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1723
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Ei ole küll päris arvutimäng, aga hiljuti sai läbi tehtud WiiU peal Super Mario 3D World, mis [digis] sai eelmise aasta #1 mängu tiilti GTA V ees. Ise küll hindaks GTA V-e esimeseks, aga peale selle parim mäng mis viimasel ajal mänginud. Muidugi üksi mängides on see mäng vast palju igavam kui 3+ mängijaga (2 ka vast ok), kui sõpru pole siis ei soovita väga nagu pmst kõigi Nintendo mängudega :D

                            Ja veel - kas Need for Speed: Rivals on väärt mäng? Pole ammu ühtegi NFS-i mänginud ja vanast ajast mäletan, et need olid seinast seina - mõni normal, mõni ikka päris halb liinitöö.

                            Comment

                            • redddman10
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 703

                              #1724
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              South Park.Stick of Truth
                              algul tundus imelik, kuid mida edasi mängisid seda haigemaks ja naljakamaks see mäng muutus. Hea ajaviide imo :D Sarjaga võiks ka sina peal olla, muidu paljud tegelased vb jäävad arusaamatuks. Aga mõnus ajuvaba meelelahutus :)

                              Comment

                              • redddman10
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 703

                                #1725
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Ei ole küll päris arvutimäng, aga hiljuti sai läbi tehtud WiiU peal Super Mario 3D World, mis [digis] sai eelmise aasta #1 mängu tiilti GTA V ees. Ise küll hindaks GTA V-e esimeseks, aga peale selle parim mäng mis viimasel ajal mänginud. Muidugi üksi mängides on see mäng vast palju igavam kui 3+ mängijaga (2 ka vast ok), kui sõpru pole siis ei soovita väga nagu pmst kõigi Nintendo mängudega :D

                                Ja veel - kas Need for Speed: Rivals on väärt mäng? Pole ammu ühtegi NFS-i mänginud ja vanast ajast mäletan, et need olid seinast seina - mõni normal, mõni ikka päris halb liinitöö.
                                Rivalsit pole mänginud aga peale Most Wantedi pole väga midagi head tulnud imo. Vana most wantedi, mitte remake siis

                                Comment

                                Working...